کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم هروئین و تریاک در دامغان - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم هروئین و تریاک در دامغان - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم هروئین و تریاک در دامغان - Tasnim
,کشف, بیش, از,[categoriy]

آکاایران: کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم هروئین و تریاک در دامغان

آکاایران: فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان از کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم هروئین و تریاک در دامغان خبر داد و گفت: از این میزان مواد مخدر کشف شده بالغ بر ۲۰ کیلو و ۸۶۰ گرم هروئین یافت شده است.

سردار روح‌الامین قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار داشت: این محموله به‌صورت کاملاً حرفه‌ای در یک دستگاه کامیون که بار ضایعات را حمل می‌کرد جاسازی‌شده بود.

به گزارش آکاایران: وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی با قاطعیت در خصوص مبارزه با مواد مخدر با متخلفان برخورد می‌کند اذعان کرد: در بازرسی از بار این کامیون بیش از 44 کیلوگرم مواد مخدر شامل هروئین و تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه عملیات کشف مواد مخدر با مشارکت پلیس مبارزه با مواد مخدر در دامغان اجرا شد تصریح کرد: بالغ‌بر 20 کیلو و 860 گرم از این محموله هروئین و بیش از 24 کیلوگرم تریاک کشف‌شده است.

وی افزود: راننده این کامیون غیربومی و مردی میان‌سال است که مقصد از نهبندان به سمت تهران بوده است.

قاسمی با اشاره به هوشیاری پلیس خاطرنشان کرد: این راننده در ایست بازرسی‌های شهرستان دامغان با هوشیاری پلیس دستگیر و محموله مواد مخدر جاسازی‌شده از سوی مأموران مبارزه با مواد مخدر ضبط‌شده است.

وی یادآور شد: راننده کامیون نیز بازداشت و پس از انجام روند اداری به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان تأکید کرد: نیروی انتظامی و مأموران پلیس موظف به حفظ امنیت اجتماعی هستند و با هرگونه رفتار و اعمالی که مخل این مهم شود برخورد و مقابله می‌کند.

انتهای پیام/

.

منبع :

کشف بیش از ۴۴ کیلوگرم هروئین و تریاک در دامغان - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات