احیای "امر به معروف و نهی از منکر" عزم جدی تر مسئولان را می طلبد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد احیای "امر به معروف و نهی از منکر" عزم جدی تر مسئولان را می طلبد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

احیای "امر به معروف و نهی از منکر" عزم جدی تر مسئولان را می طلبد - Tasnim
,احیای, امر, به,[categoriy]

آکاایران: احیای "امر به معروف و نهی از منکر" عزم جدی تر مسئولان را می طلبد

آکاایران: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: احیای "امر به معروف و نهی از منکر" عزم جدی تر مسئولان را می طلبد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تفرش، سردارمحسن کریمی ظهر امروز در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر تفرش با اشاره به قانون امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: با تهیه و تنظیم قانون امر به معروف و نهی از منکر، مشکلات سابق برای آمرین به معروف کاهش پیدا کرده و حمایت‌های قانونی بیشتری از آنها می‌شود.

به گزارش آکاایران: وی افزود: قانون در اجرای امربه معروف و نهی از منکر امری مهم است. مشکلات جامعه، عزم جدی‌تر مسئولان برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را می‌طلبد، امر به معروف و نهی از منکر تنها خلاصه به یک یا دو مورد نیست و عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی را در برمی‌گیرد.

سردار کریمی اضافه کرد: آگاهی از معروفات و منکرات و شرایط و روش‌های آن نیازمند آموزش است تا یک فرد آمر به معروف در عمل بداند که چگونه کار خود را انجام دهد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بر ضرورت توجه ویژه به مقوله امر به معروف و نهی از منکر گفت: باید بی‌تفاوتی‌ها نسبت به این فریضه مهم، کم شود و بحث تذکر لسانی جدی‌تر در جامعه اجرا شود. در اجرای امر به معروف و نهی از منکر باید همفکری بیشتری شود تا مردم نیز در این خصوص احساس مسئولیت کنند، امر به معروف تنها با انجام اقدامات سلبی پیشرفت نمی‌کند.

وی عنوان کرد: قیام امام حسین (ع) نشانگر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر است که در نهایت از ارزشمندترین دارایی خود گذشتند تا حق را احیا و سرمایه‌های اسلام را زنده کنند، اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراموش شود، نام و یاد خدا فراموش و تضاد طبقاتی در جامعه حاکم می‌شود.

سردار کریمی با اشاره به اهمیت سواد رسانه‌ای، بیان کرد: روی این مسئله باید بیشتر کار شود چرا که کانال‌ها و شبکه‌های متعددی در فضای مجازی قصد تخریب و تضعیف اعتقادات را انجام می‌دهند و اگر عزم ملی نباشد از عهده آسیب‌های اجتماعی برنمی‌آییم این درحالی است که نجات جامعه از تهاجم فرهنگی عزم جدی‌تری می‌طلبد.

وی افزود:  ما امروز در شرایطی قرار داریم که فناوری‌های نو، همه جا را فرا گرفته است که می‌توان به ماهواره، اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و رسانه های دیگر اشاره کرد و مدیریت این شبکه‌ها خارج از کنترل است پس باید تلاش کرد با بالا بردن سطح سواد رسانه‌ای بستر را برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی فضای مجازی فراهم آوریم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به تأثیر فضای مجازی در زندگی افراد جامعه خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم موضوع سواد رسانه‎ای در افراد جامعه تقویت شود و مردم نسبت به آسیب‌های فضای مجازی مطلع شوند چراکه در سواد رسانه‌ای یاد می‌گیریم کمترین آسیب را از فضای مجازی و بیشترین منفعت را از این فضا بگیریم.

انتهای پیام/

.

منبع :

احیای "امر به معروف و نهی از منکر" عزم جدی تر مسئولان را می طلبد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات