نوجوانان شیرازی در "بهشت خاکی" عملیات دفاع از حرم را تمرین می کنند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نوجوانان شیرازی در "بهشت خاکی" عملیات دفاع از حرم را تمرین می کنند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نوجوانان شیرازی در "بهشت خاکی" عملیات دفاع از حرم را تمرین می کنند - Tasnim
,نوجوانان, شیرازی, در,[categoriy]

آکاایران: نوجوانان شیرازی در "بهشت خاکی" عملیات دفاع از حرم را تمرین می کنند

آکاایران: فرمانده سپاه ثارالله شیراز از برگزاری نمایشگاه "بهشت خاکی" به مناسبت هفته دفاع مقدس در شیراز خبر داد.

سرهنگ موسی زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز با اشاره به برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس که از سوی سپاه ثارالله برگزار می‌شود اظهار داشت: نمایشگاه "بهشت خاکی" با 3 هزار متر مربع از ابتدای هفته دفاع مقدس تا پایان آن در باغ جنت شیراز برپا شده که در صورت استقبال مردم تمدید می‌شود. 

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه این نمایشگاه تلفیقی از هنر و رزم است، گفت: در بخشی از این نمایشگاه فرماندهان جنگ، خانواده شهدا و فرماندهان سپاه استان فارس به بیان خاطرات خود از دفاع مقدس و شهدا می‌پردازند که همزمان به صورت زنده از شبکه استان فارس پخش می‌شود. 

فرمانده سپاه ثارالله شیراز با بیان اینکه در این نمایشگاه شهدای مدافع حرم جایگاه ویژه‌ای دارند، افزود: هر شب در کنار سخنان فرماندهان خانواده‌های شهدای مدافع حرم استان فارس به ذکر خاطراتی از شهدای خود می‌پردازند. 

زارعی با اشاره به بخش رزمی نمایشگاه بیان کرد: هر شب حدود 100 نفر از نوجوانان بسیجی استان فارس در یک رزم شبانه آموزشی شرکت می‌کنند و یکی از عملیات‌های جبهه مقاومت را در سوریه انجام می‌دهند. 

وی خاطرنشان کرد: در این عملیات، منطقه‌ای توسط دانش‌آموزان از دست داعش فرضی آزاد می‌شود و دانش‌آموزان بسیجی قسمتی از آنچه را که در سوریه رخ می‌دهد، تمرین می‌کنند. 

فرمانده سپاه ثارالله شیراز عنوان کرد: در جنب این نمایشگاه محصولات فرهنگی و اقتصاد مقاومتی نظیر پوشاک اسلامی، لوازم التحریر ایرانی و بازی‌های فکری ارائه می‌شود. 

زارعی گفت: این نمایشگاه با مشارکت شهرداری منطقه، پتروشیمی شیراز، سپاه فجر و کنگره سرداران شهید استان فارس و پایگاه مسجدالرضا برپا شده است. 

انتهای پیام/ 

.

منبع :

نوجوانان شیرازی در "بهشت خاکی" عملیات دفاع از حرم را تمرین می کنند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات