رویکرد اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر "تذکر لسانی" است - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رویکرد اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر "تذکر لسانی" است - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رویکرد اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر "تذکر لسانی" است - Tasnim
,رویکرد, اصلی, ستاد,[categoriy]

آکاایران: رویکرد اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر "تذکر لسانی" است

آکاایران: مدیر مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر گلستان به هفته امر به معروف و تقارن آن با محرم اشاره کرد و گفت: رویکرد اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر"تذکر لسانی" است اما متاسفانه برخی به دنبال این هستند که امر به معروف و نهی از منکر را نهی کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم در گرگان، حجت‌الاسلام علی‌اکبر محمدی‌مهر پیش از ظهر امروز در همایش بزرگ آمرین به معروف و ناهیان منکر استان گلستان اظهار داشت: از آنجایی که هر وقت حقی بر دل‌ها در جامعه اسلامی حکومت کند باطل از بین می‌رود وجود نورانی امام حسین(ع) به عنوان وجود مبارک و سراسر مملو از حق در ماه محرم سبب می‌شود منکرات و زشتی‌ها در جامعه کم شود.

به گزارش آکاایران: وی تصریح کرد: این هم به دلیل آیه شریفه قرآن که می‌فرماید "هر وقت حق ظهور و بروز کرد باطل رخت بر می‌بند" است و بنا بر این محققان و پژوهشگران اعتقاد دارند که در ماه‌هایی مانند ماه مبارک رمضان و محرم میزان ارتکاب جرائم به میزان قابل توجهی در جامعه کاهش پیدا می‌کند.

مدیر مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر گلستان گفت: ماه محرم ماهی است که نام و یاد امام حسین(ع) بر قلب‌ها حکومت می‌کند و فضای جامعه را معنوی می‌کند به صورت طبیعی در چنین فضایی کمتر کسی به خود اجازه ارتکاب گناه می‌دهد.

وی افزود: از آنجایی که دشمنان اسلام به وجود این پدیده پی بردند به این نتیجه رسیدند که در ایام محرم ارتکاب جرائم و گناه کم می‌شود و با توطئه جدیدی سعی در جایگزین شدن غیر ارزش‌ها به جای ارزش‌ها شدند.

محمدی مهر افزود: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر اقداماتی مانند تذکر لسانی در سطح خیابان‌های اصلی شهر گرگان، برگزاری جلسه آموزش عفاف و حجاب تدبر در قرآن و نیز برپایی اردوی فعالان طرح به مشهد مقدس در استان فعالیت می‌کند.

مدیر مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر گلستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری به امر به معروف و نهی از منکر تاکید دارد، افزود: گویا برخی به دنبال این هستند که امر به معروف و نهی از منکر را نهی کنند و آن‌قدر که به این موضوع اهتمام داشتند به امر به معروف و نهی از منکر تاکید نداشتند.

انتهای پیام/

.

منبع :

رویکرد اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر "تذکر لسانی" است - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات