ونگر: وست بروم تیم مرموزی است/ به این ۳ امتیاز نیاز ویژه ای داریم - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ونگر: وست بروم تیم مرموزی است/ به این ۳ امتیاز نیاز ویژه ای داریم - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شناسه خبر: 1529032 سرویس: ورزشی
ونگر: وست بروم تیم مرموزی است/ به این ۳ امتیاز نیاز ویژه ای داریم - Tasnim
,ونگر, وست, بروم,[categoriy]

آکاایران: ونگر: وست بروم تیم مرموزی است/ به این ۳ امتیاز نیاز ویژه ای داریم

سرمربی آرسنال رقیب آینده تیمش را مرموز می داند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با وست‌برومویچ آلبیون در هفته ششم لیگ برتر انگلیس از خطرات رقیب سخن گفت. 

به گزارش آکاایران: او اظهار داشت: من خیلی خوب سبک بازی وست‌بروم را مطالعه کرده‌ام و می‌دانم آن‌ها چه در دفاع و چه در انجام ضدحملات کاملا مرموز هستند؛ به این معنا که نمی‌توان حرکات بازیکنان این تیم را پیش‌بینی کرد.ما به 3 امتیاز این بازی نیاز ویژه‌ای داریم  و اگر ببریم با توجه به نتایج مطلوب اخیر به لحاظ روحی چند پله پیشرفت می‌کنیم. خوشبختانه تمام بازیکنانم را در اختیار دارم و به پیروزی مقابل وست‌بروم خوش‌بین هستم.

 او در ادامه افزود: اوزیل خستگی چند هفته قبل را ندارد و در تمرینات باانگیزه نشان می‌دهد. الکسیس سانچس کماکان یک مهره تاثیر‌گذار است و به خوبی بر جریان بازی اثر می‌گذارد.فاقد کاسورلا، ولبک، چمبرلین و کوکلین هم قدرت لازم برای برتری را داریم. فقط امیدوارم بازیکنان نقشه‌های از پیش طراحی شده را به خوبی اجرا کنند.

 انتهای پیام/

.

منبع :

ونگر: وست بروم تیم مرموزی است/ به این ۳ امتیاز نیاز ویژه ای داریم - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات