از هرگونه رفتار نامناسب مانند قمه زنی جلوگیری می کنیم - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد از هرگونه رفتار نامناسب مانند قمه زنی جلوگیری می کنیم - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

از هرگونه رفتار نامناسب مانند قمه زنی جلوگیری می کنیم - Tasnim
,از, هرگونه, رفتار,[categoriy]

آکاایران: از هرگونه رفتار نامناسب مانند قمه زنی جلوگیری می کنیم

آکاایران: فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: از هرگونه رفتار نامناسب مانند قمه زنی جلوگیری می کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سردار محمدرضا اسحاقی امشب در همایش بزرگ عاشورائیان در رشت ضمن پاسداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با حرکت خود در مسیر احیاء فرهنگ عاشورا توانستند حقانیت خون بر شمشیر را به جهانیان نشان دهد.

به گزارش آکاایران: فرمانده انتظامی استان گیلان ضمن تجلیل از مقام والای شهدای مدافع حرم عنوان داشت: این شهدای گرانقدر در راه دفاع از حرم حضرت زینب (س) جانشان را فدا کردند و عاشورایی دیگر آفریدند.

سردار اسحاقی همچنین با اشاره به مرزبانان و شهدای مرزبان ابراز داشت: مرزبانان ما جانشان را فدا کردند تا امروز به برکت خون‌ آن‌ها شاهد برگزاری با آرامش مراسمات ایام محرم در سراسر کشور باشیم.

وی با بیان اینکه دشمن خارجی به‌دنبال ایجاد انحراف و توطئه در میان هیئات مذهبی است گفت: برخی از رفتارها مانند حرکت‌های فاقد برنامه، انسداد مسیرها و ایجاد آلودگی صوتی سبب ناراحتی مردم می‌شود.

فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: استفاده از سبک‌های نامناسب توسط برخی مداحان، بیان سخنان نامناسب در هنگام سخنرانی‌ها و ایجاد تفرقه در میان مذاهب به‌ویژه شیعیان و اهل سنت از توطئه‌های دشمنان است.

سردار اسحاقی با اشاره به لزوم همکاری هیئت‌های مذهبی با کلانتری‌های محلی اظهار داشت: این همکاری متقابل راه‌گشا و سبب ایجاد نظم بیشتر در راستای برگزاری مراسمات مذهبی است.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده با سخنرانان و مداحان در راستای رعایت برخی نکات در مراسمات ایان محرم عنوان داشت: از هرگونه رفتار نامناسب مانند قمه‌زنی جلوگیری می‌کنیم.

انتهای پیام/

.

منبع :

از هرگونه رفتار نامناسب مانند قمه زنی جلوگیری می کنیم - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات