۹۱ عنوان برنامه فرهنگی در راستای امربه معروف در استان سمنان اجرا می شود - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۹۱ عنوان برنامه فرهنگی در راستای امربه معروف در استان سمنان اجرا می شود - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,91, عنوان, برنامه,[categoriy]

آکاایران: ۹۱ عنوان برنامه فرهنگی در راستای امربه معروف در استان سمنان اجرا می شود

آکاایران: دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر استان سمنان از اجرای ۹۱ عنوان برنامه فرهنگی در راستای امربه معروف و نهی ازمنکر در سراسر استان سمنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حیدر آسیایی ظهر امروز در جلسه ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان سمنان اظهار داشت: بدحجابی یکی از مهم‌ترین معضلات فرهنگی جامعه امروز است که رفع آن در اولویت نخست ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر قرار دارد.

به گزارش آکاایران: وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر برای رسیدگی به مقوله حجاب در بانوان خلاصه نمی‌شود اذعان کرد: امربه‌معروف و نهی از منکر در تمام ابعاد اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، امنیتی و اقتصادی نیز حاکمیت دارد.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر با تأکید بر اینکه رسانه‌های اجتماعی امروز یکی از بسترهای مناسب برای گفتمان سازی فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر به شمار می‌رود خاطرنشان کرد: بیش از 91 عنوان برنامه ویژه امربه‌معروف و نهی از منکر در طول این هفته در سراسر استان سمنان برگزار می‌شود.

وی افزود: امربه‌معروف و نهی از منکر یکی از مهم‌ترین فرایضی است که باید برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه آن را احیا کنیم.

آسیابی با بیان اینکه فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر باید از ریشه‌های فرهنگی و مذهبی مردم خارج شود و به یک قانون در این نظام تبدیل شود تصریح کرد: این امر زمینه‌ساز تقویت بنیه فرهنگی و مذهبی کشور می‌شود و سطح آگاهی مردم را نسبت به عملکردهای نادرست ارتقا می‌بخشد.

وی با اشاره به برخی سخنان مقام معظم رهبری درباره امربه‌معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: این فریضه می‌تواند در راه‌اندازی برخی مسئولان در راستای انجام اقدامات مؤثر برای تحقق شعار سال نیز اثربخش باشد.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان سمنان با تأکید بر لزوم بهره‌گیری دستگاه‌های اجرایی و دولت از ظرفیت‌های موجود برای احیای این فریضه الهی یادآور شد: امربه‌معروف و نهی از منکر یک فریضه انسان‌ساز است که می‌تواند بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را در جامعه کاهش دهد.

انتهای پیام/

.

منبع :

۹۱ عنوان برنامه فرهنگی در راستای امربه معروف در استان سمنان اجرا می شود - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات