همایش رزمندگان دوران دفاع مقدس در خلخال برگزار می شود - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد همایش رزمندگان دوران دفاع مقدس در خلخال برگزار می شود - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

همایش رزمندگان دوران دفاع مقدس در خلخال برگزار می شود - Tasnim
,همایش, رزمندگان, دوران,[categoriy]

آکاایران: همایش رزمندگان دوران دفاع مقدس در خلخال برگزار می شود

آکاایران: فرمانده سپاه ناحیه شهرستان خلخال از برگزاری همایش رزمندگان دوران دفاع مقدس در پنجم مهرماه با هدف تکریم و بزرگداشت جایگاه و خدمات رزمندگان در خلخال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خلخال، سرهنگ جهانبخش عطایی اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هفته دفاع مقدس امسال بیش از 100 برنامه فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان خلخال برگزار می‌شود که برگزاری رژه خودرویی نیز در همین راستا انجام شده است.

به گزارش آکاایران: وی با اشاره به برگزاری این مانور در سطح شهر خلخال بیان کرد: در قالب این رژه خودروهایی حمل و نقل عمومی و دولتی خلخال که بیش از صدها خودرو را شامل می‌شود در گرامیداشت هفته دفاع مقدس در خیابان‌های سطح شهر رژه برگزار کرده و توان خودرویی شهرستان در بخش خدمات‌رسانی به مردم را به نمایش‌ می‌گذارند.

عطایی گرامیداشت هفته دفاع مقدس را وظیفه همگانی دانست و تصریح کرد: تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم با برگزاری برنامه‌های مناسب و کیفی زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در شهرستان بیش از پیش رقم زده و آرمان‌ها و ارزش‌های رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس را در بین مردم و به ویژه نسل جوان نهادینه کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان خلخال از برگزاری همایش رزمندگان دوران دفاع مقدس در خلخال خبر داد و گفت: این همایش در راستای بزرگداشت و تکریم جایگاه و خدمات رزمندگان دوران دفاع مقدس در روز پنج مهرماه در مصلای آیت‌الله خامنه‌ای خلخال برگزار می‌شود تا گوشه‌هایی از دلاورمردی‌ها و جان‌فشانی‌های رزمدگان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی برای مردم روشنگری شود.

وی افزود: برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آرمان‌های شهدا و رزمندگان جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود تلاش شده تا از همکاری و مشارکت سایر نهادها و دستگاه‌ها در شهرستان نیز بهره‌مند شده و زمینه اجرای هر چه بهتر و کیفی‌تر این برنامه‌ها را با جلب مشارکت‌های دستگاه‌های دیگر فراهم آوریم.

انتهای پیام/

.

منبع :

همایش رزمندگان دوران دفاع مقدس در خلخال برگزار می شود - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات