طرح تصفیه خانه آب شرب هرسین تا پایان آذر ماه به اتمام می رسد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرح تصفیه خانه آب شرب هرسین تا پایان آذر ماه به اتمام می رسد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

طرح تصفیه خانه آب شرب هرسین تا پایان آذر ماه به اتمام می رسد - Tasnim
,طرح, تصفیه, خانه,[categoriy]

آکاایران: طرح تصفیه خانه آب شرب هرسین تا پایان آذر ماه به اتمام می رسد

آکاایران: فرماندار هرسین گفت: طرح تصفیه خانه آب شرب هرسین اکنون با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان آذر ماه امسال به اتمام می رسد.

امیر شاه‌آبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به تأسیسات و تصفیه‌خانه آب شرب شهر هرسین اظهار داشت: چهار عدد فیلتر از مجموع 12 فیلتر تصفیه که باید در دو مخزن ذخیره آب شرب شهر هرسین نصب شوند نصب شده و به زودی مابقی فیلترها با توجه به آماده بودن زیرساختها نصب خواهند شد.

به گزارش آکاایران: وی عنوان کرد: پروژه تصفیه‌خانه بلندمدت آب شرب شهر هرسین اکنون با 70 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان آذر ماه امسال به اتمام خواهد رسید. شاه‌آبادی گفت: در ساخت تصفیه‌خانه آب شرب شهر هرسین از سیستم‌های متعارف و پیشرفته‌ای استفاده شده که توانایی تصفیه آب با کدورت بیش از 1000 ان تی یو را دارند. 

شاه‌آبادی افزود: فیلترهای به کار برده شده در سیستم تصفیه‌خانه آب شرب شهر هرسین از نوع خود شستشو هستند که با تکنولوژی روز ساخته شده‌اند و توانایی تصفیه 150 لیتر آب در ثانیه را برای هر مخزن دارند.

وی از اصلاح و ساماندهی پیچ خطرآفرین این محور خبرداد و اظهار کرد: با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این پیچ به میزان 800 متر تعریض و ساماندهی خواهد شد. 

فرماندار هرسین افزود: با اصلاح این پیچ آمار تصادفات جاده‌ای در این مسیر کاهش خواهد یافت.

انتهای پیام/

.

منبع :

طرح تصفیه خانه آب شرب هرسین تا پایان آذر ماه به اتمام می رسد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات