.

کمالوند: باید فولاد را ۵ بر یک می بردیم اما باختیم/ اگر تیمم مشکلی دارد از جانب من است - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کمالوند: باید فولاد را ۵ بر یک می بردیم اما باختیم/ اگر تیمم مشکلی دارد از جانب من است - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شناسه خبر: 1526936 سرویس: استانها
کمالوند: باید فولاد را ۵ بر یک می بردیم اما باختیم/ اگر تیمم مشکلی دارد از جانب من است - Tasnim
,کمالوند, باید, فولاد,[categoriy]

آکاایران: کمالوند: باید فولاد را ۵ بر یک می بردیم اما باختیم/ اگر تیمم مشکلی دارد از جانب من است

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از شکست تیمش در دربی خوزستان ابراز تأسف کرد و مدعی شد تیمش توانایی دستیابی به برتری پرگل در این دیدار را داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، فراز کمالوند پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: شرمنده هواداران‌مان هستیم. آنها برای صنعت نفت سنگ تمام گذاشتند، اما ما نتوانستیم برنده شویم. 80 به 20 از کل بازی دست ما بود، اما برای برای دومین بار در این شرایط بازی را واگذار کردیم.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: ما از حداکثر موقعیت‌های‌مان در بازی استفاده نمی‌کنیم هرچند که در تمرینات بچه‌ها موقعیت‌هایی که خیلی سخت تبدیل به گل می‌شود را به خوبی به گل تبدیل می‌کنند، به‌هرحال بچه‌ها در مسابقات با جان و دل بازی می‌کنند و قطعاً اگر مشکلی وجود دارد، این مشکل از جانب من است و باید برای حل آن دنبال راهکار باشیم. نمی‌خواهم باخت امروز را توجیه کنم. بازیکنان تیم حریف گاهاً خود را به روی زمین می‌انداختند و این مسئله‌ای است که در فوتبال ما باب شده و ما باید بازی خوبی را به نمایش می‌گذاشتیم و موقعیت‌های‌مان را از دست نمی‌دادیم. بدشانسی گریبان تیم ما را گرفته و همه امیدمان این است که بتوانیم از این شرایط خارج شویم.

کمالوند در خصوص عملکرد خط دفاعی تیمش هم توضیح داد: در خط دفاع بد کار نکردیم، چون امروز فقط دو توپ به چارچوب دروازه ما آمد که دروازه‌بان‌مان هم زیاد برای آنها به زحمت نیفتاد، اما از آن سو توپ‌هایی را که می‌توانستیم به گل تبدیل کنیم، در به ثمر رساندن آنها موفق نبودیم. به نظر در دو بازی گذشته بد می‌آوریم و اگر امروز کمی خوش‌شانس بودیم باید با نتیجه 4 بر یک یا 5 بر یک پیروز می‌شدیم. فوتبال دو بخش دارد. یک بخش اینکه ما به حریف فرصت بدهیم و یا اینکه حریف خودش بتواند موقعیت ایجاد کند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به شرایط روحی و روانی تیمش هم اذعان داشت: من فکر می‌کنم تیمم یک مقدار از لحاظ روحی و روانی مشکل دارد، ما در دو بازی گذشته حدود 15 موقعیت گل داشتیم و تنها چهار پنج موقعیت به حریف دادیم. ما در این بازی از ابتدا تا پایان بیشترین تعداد پاس گل را در مسابقات‌مان داشته‌ایم. من احساس می‌کنم در این دو هفته از رقابت‌ها بیشتر از مسائل فنی، مسائل روحی و روانی اهمیت داشته است. اگر در این بازی‌ها یکی از توپ‌های‌مان به گل ختم می‌شد، قطعاً از لحاظ روحی و روانی الان وضعیت بهتری داشتیم. تیم ما قبلاً هیچ‌کدام از پنالتی‌هایش خراب نمی‌شد، اما شما دیدید که هفته گذشته پنالتی کرار خراب شد. قطعاٌ ما در این دو بازی بدشانسی‌های زیادی آوردیم.

وی افزود: من احساس می‌کنم که ما نسبت به گذشته بازی بهتری را به نمایش می‌گذاریم، همان‌طور که دیدید در این بازی دو برابر بیشتر پاس دادیم، اما اتفاقات بازی به ضرر ما رقم می‌خورد. شما ببینید در بازی مقابل سپاهان بچه‌های تیم چقدر خوب بودند. به‌هرحال فراز و نشیب برای همه تیم‌ها وجود دارد و من باید با دیدن فیلم بازی‌ عملکرد تیم را بررسی کنیم تا بفهمم مشکل از کجا است.

کمالوند با بیان اینکه «مسئولیت این باخت را به گردن می‌گیرم»، خاطر نشان کرد: با شرایطی که من در تیم می‌بینم این قول را می‌دهم که خیلی زود نتایج گذشته را جبران کنیم و از این بابت مطمئن باشید. کسی باید نگران تیم باشد که تیمش موقعیت خلق نمی‌کند و در عوض موقعیت هم به تیم حریف می‌دهد و ما از این حیث برعکس هستیم. امروز تیم حریف چند لایه دفاع کرد و با ترکیب بسته‌ای روبه‌روی ما ظاهر شد. در بازی امروز در بعضی اوقات واقعاً شرایط پاس دادن وجود نداشت و بچه‌ها مجبور می‌شدند رو به عقب بازی کنند، من فکر می‌کنم تا قبل از اینکه گل دریافت کنیم عملکرد خوبی داشتیم. یک بار دیگر هم می‌گویم بچه‌های تیمم همه تلاش‌شان را کردند و اگر اشتباهی وجود دارد، مقصر من هستم.

انتهای پیام/

.

منبع :

کمالوند: باید فولاد را ۵ بر یک می بردیم اما باختیم/ اگر تیمم مشکلی دارد از جانب من است - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
تبلیغات