مدافعان حرم در راه حق و حقیقت از هیچ ناملایمتی نمی هراسند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدافعان حرم در راه حق و حقیقت از هیچ ناملایمتی نمی هراسند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مدافعان حرم در راه حق و حقیقت از هیچ ناملایمتی نمی هراسند - Tasnim
,مدافعان, حرم, در,[categoriy]

آکاایران: مدافعان حرم در راه حق و حقیقت از هیچ ناملایمتی نمی هراسند

آکاایران: دبیرکل جنبش اسلامی نجبا گفت: مدافعان حرم در راه حق و حقیقت از هیچ ناملایمتی نمی هراسند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از لنگرود، اکرم الکعبی عصر امروز در مراسم چهلمین اربعین شهید مدافع حرم مرتضی حسین‌پور شلمانی که در گلزار شهدای شهر شلمان برگزار شد با بیان اینکه امروز در این جایگاه می‌خواهیم از شهیدانی یاد کنیم که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا از مرزهای اسلامی دفاع کنند، اظهار داشت: مردان با ایمانی که در راه حق و حقیقت از هیچ ناملایمتی نمی‌هراسند.

به گزارش آکاایران: وی با اشاره به اینکه دشمنان در کمین نشسته بودند تا مقدسات و ارزش‌های اسلامی را از بین ببرند عنوان داشت: خداوند با سختی‌ها مجاهدین راه خود را آزمایش می‌کند.

دبیرکل جنبش اسلامی نجبا با بیان اینکه سختی‌ها در آب دیده شدن سربازان اسلام بسیار مفید است تا زمینه ظهور امام زمان(عج) را مهیا کند، گفت: شهید حسین‌پور همانند برادران شهیدش از نخبگان برگزیده بودند که برای رسیدن به اهداف بزرگ امام خمینی(ره) تلاش می‌کردند .

الکعبی با اشاره به اینکه این مجاهدین بار دفاع از اسلام و امت اسلامی به دوش کشیدند گفت: این مجاهدان در مقابل آمریکا و اسرائیل ایستادند که قصد داشتند امت اسلامی را در باطل و ظلم غرق کنند.

ادامه دارد...

 

.

منبع :

مدافعان حرم در راه حق و حقیقت از هیچ ناملایمتی نمی هراسند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات