"هوشمندسازی" ضریب ماندگاری زائر در مشهد را افزایش می دهد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد "هوشمندسازی" ضریب ماندگاری زائر در مشهد را افزایش می دهد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

"هوشمندسازی" ضریب ماندگاری زائر در مشهد را افزایش می دهد - Tasnim
,هوشمندسازی, ضریب, ماندگاری,[categoriy]

آکاایران: "هوشمندسازی" ضریب ماندگاری زائر در مشهد را افزایش می دهد

آکاایران: عضو شورای اسلامی شهر اسلامی مشهد بر لزوم افزایش ضریب ماندگاری زائران در شهر مشهد تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدسبه نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر شهلا در همایش گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) با حضور شهردار منطقه 8 مشهد و با همراهی متولیان فرهنگی پایگاه بسیج شهید رجایی برگزار شد، با اشاره هم‌زمانی این ایام با روزهای جنگ و دفاع اظهار داشت: این روزها بهانه‌ای برای یاد کردن از آن‌هایی است که از ارزنده‌ترین و گرانبهاترین سرمایه وجودی خود گذشتند تا کشوری در امنیت و آرامش زندگی کنند.

به گزارش آکاایران: وی با اشاره به 33 شهید محله رودکی و 113 جانباز و رزمنده دفاع مقدس در این محله گفت: این شهدا نیز مثل 120 هزار از خود گذشته‌ای هستند که برای عزت و آسایش هموطنان و برای این که ذره‌ای از این خاک به دشمن واگذار نشود جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه از تلاش برای ماندگاری ضریب زائران مشهد الرضا(ع) خبر داد و گفت: افتخار ما این است در کنار 3.5 میلیون جمعیت پذیرای 70 هزار زائر و گردشگر از نقاط مختلف به مشهد هستیم که این آمار در بین توریستی‌ترین شهرها هم کم نظیر است.

به گفته شهلا، سهم مشهد از این رویداد گردشگری روزانه 2 هزار تن زباله است که مدیریت شهری این کار را با افتخار انجام می‌دهد که البته مصروف کردن اعتبار در این زمینه نمی‌گذارد هزینه صرف آبادانی پروژه‌های شهری شود.هوشمندی در مدیریت شهری می‌تواند ضریب ماندگاری زائران را از 2.5روز به 5 روز برساند و درآمدزایی آن صرف عمران و آبادانی شهر شود.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد از برنامه‌های کارآمدی که در شورای اسلامی شهر مشهد برای افزایش ضریب ماندگاری در مشهد در حال انجام است خبر داد و گفت: هر چه بیشتر بتوانیم زائر را در این شهر نگه داریم و برنامه برای پذیرایی از فرهنگ علی بن موسی الرضا (ع) را نهادینه کنیم در راستای ماندگاری زائر موفق خواهیم بود.

شهلا با اشاره به حلول ماه محرم و حضور زائران و هیات‌هایی که به عشق علی بن موسی الرضا(ع) دهه اول محرم را درکنار این بارگاه عزاداری کنند، گفت: همه توان شهر را بسیج می‌کنیم تا میزبان خوبی در این ایام باشیم.

وی با اشاره به این موضوع که دوره جدل‌های سیاسی تمام شده و همه آنهایی که دل در گرو شهر امام رضا (ع) دارند از هر جناح و جریانی که هستند باید کنار هم قرار بگیرند و مدیریت شهری را کمک کنند، گفت: برای ما رسالتی جز آبادانی شهر متصور نیست تا مدیریت شهری وضعیت نابه‌سامان و بیمار اقتصاد را به سمت بهبود پیش ببرند.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: عملیات عمران و آبادانی شهر آغاز شده است و همه تلاش‌ها باید در این راستا باشد.به عنوان یک خادم مردم درخواست دارم در پاسخ‌دهی به مردم جانب انصاف و مساوات را پیش بگیرند تا شهروندان از شهرداری راضی باشند.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: خادمان مردم در شهرداری با روی گشاده‌تر و روابط عمومی بالاتر از قبل به حرف مردم گوش دهند چرا که مردم نیاز به مسئولانی دارند که به آن‌ها گوش داده شوند.

انتهای پیام/

.

منبع :

"هوشمندسازی" ضریب ماندگاری زائر در مشهد را افزایش می دهد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات