قاتل ۲۶ ساله در گرمسار دستگیر شد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قاتل ۲۶ ساله در گرمسار دستگیر شد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,قاتل, 26, ساله,[categoriy]

آکاایران: قاتل ۲۶ ساله در گرمسار دستگیر شد

آکاایران: فرمانده انتظامی گرمسار از دستگیری قاتل ۲۶ ساله در بخش ایوانکی از توابع شهرستان گرمسار خبر داد.

 سرهنگ ابوذر قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرمسار از وقوع یک فقره قتل در روز یکشنبه 26 شهریورماه خبر داد و اظهار داشت: این اقدام از سوی یک جوان 26 ساله به سبب اختلافات ناموسی به وقوع پیوست.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه محل وقوع قتل در یک قهوه‌خانه در شهرستان پیشوا از توابع ورامین بود افزود: مقتول یک جوان 30 ساله بود که به‌وسیله اسلحه وینچستر در ساعت 6 عصر به قتل رسید.

فرمانده انتظامی با اشاره به اینکه این جوان قاتل به‌سرعت از محل وقوع جرم متواری شده و در محلی در بخش ایوانکی مخفی‌شده بود اذعان کرد: این قاتل ساعتی پیش با هوشیاری مأموران نیروی انتظامی دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه 120 لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز و 30 بسته مشروب خارجی در مخفیگاه این قاتل یافت شده است یادآور شد: این قاتل پس از انجام روند اداری و قانونی به مراجع قضایی ورامین منتقل می‌شود.

قربانی با تأکید بر اینکه تأمین امنیت و حفاظت از جان و مال مردم یکی از مهم‌ترین رسالت‌های نیروی انتظامی است خاطرنشان کرد: پلیس نیروی انتظامی با هرگونه جرائم خشن به‌شدت برخورد می‌کند و متخلفانی که برای مردم خطر جانی ایجاد کنند نمی‌توانند از دیدگاه پلیس دور شوند.

وی تأکید کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و موارد مشکوک به‌سرعت نیروی انتظامی را در جریان قرار دهند.

انتهای پیام/

.

منبع :

قاتل ۲۶ ساله در گرمسار دستگیر شد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات