تمام روستاهای کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز بهره مند می شوند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تمام روستاهای کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز بهره مند می شوند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تمام روستاهای کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز بهره مند می شوند - Tasnim
,تمام, روستاهای, کهگیلویه,[categoriy]

آکاایران: تمام روستاهای کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز بهره مند می شوند

آکاایران: مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان سال ۹۷ تمام روستاهای دارای شرایط از نعمت گاز بهر ه مند می شوند.

محمود خادم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: ارائه خدمات مطلوب به مناطق روستایی و کمتر برخوردار از جمله سیاست‌های دولت تدبیر و امید بوده که به طور حتم در این صورت شاهد کاهش مهاجرت و در برخی موارد نیز مهاجرت معکوس هستیم.

به گزارش آکاایران: وی از گاز رسانی به 230 روستای استان با جمعیتی افزون‌بر 19 هزار خانوار طی 4 سال گذشته خبر داد و عنوان کرد: هم اکنون عملیات گاز رسانی به بیش از 180 روستا و 2 شهر در دست اجرا بوده که امیدواریم در کمترین زمان ممکن با تزریق اعتبار لازم شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها باشیم.

خادم ابراز کرد: 75 درصد روستاهای این استان از نعمت گاز بهره‌مند بوده که از این میزان 100 درصد در شهرستان گچساران، بویراحمد 81، کهگیلویه 46 درصد، باشت 85 درصد، دنا 81 درصد، چرام 86 درصد، بهمئی 39 درصد و لنده 67 درصد است.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: طی 4 سال گذشته بیش از هزار میلیارد ریال برای گازرسانی به روستاهای این استان هزینه شده که به نوعی رضایت مردم را در پی داشته است.

خادم تصریح کرد: خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی روستایی مرهون تلاش‌های مجموعه کارکنان شرکت گاز استان و شهرستان‌ها و تعامل و همراهی مجموعه مدیران ارشد استان و مجمع نمایندگان در مجلس شورای اسلامی بوده است.

انتهای پیام/

 

.

منبع :

تمام روستاهای کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز بهره مند می شوند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات