سیاست های کلی در مجمع تشخیص بازنگری شوند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سیاست های کلی در مجمع تشخیص بازنگری شوند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سیاست های کلی در مجمع تشخیص بازنگری شوند - Tasnim
,سیاست, های, کلی,[categoriy]

آکاایران: سیاست های کلی در مجمع تشخیص بازنگری شوند

آکاایران: عضو مجمع تشخیص گفت:سیاست های کلی با توجه به زمان تصویب و ضرورت های حال و آینده از نظر عنوان و محتوا بازنگری می شود.

سیدمحمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره فضای دور نوین این مجمع، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند محوریت این دوره مجمع با تاکید بر سه بعد تشخیص مصلحت، حل معظل نظام و سیاست‌های کلی است. محورهایی که ایشان تاکید داشتند این بود که اعضا فعالیت‌شان بیشتر از سابق باشد و در داخل مجمع و کمیسیون‌ها به صورت فعال حضور دارا باشند.

به گزارش آکاایران: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سیاست‌های کلی مجددا باید در مجمع بازنگری شود، تصریح کرد: سیاست‌های کلی با توجه به زمان تصویب و ضرورت‌های حال و آینده از نظر عنوان و محتوا بازنگری می‌شود و در مجمع به آن پرداخته خواهد شد.

وی درباره بحث انقلابی‌گری در بین اعضای مجمع خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار اخیرشان با اعضای مجمع روی مورد توجه قرار گرفتن مسایل اساسی انقلاب تاکید داشتند.

میرمحمدی درباره مفهوم انقلابی‌گری یادآور شد: انقلابی‌گری یعنی درک صحیح شرایط انقلاب و پیدا کردن راه چاره برای مشکلاتی که در مسیر برای انقلاب پیش می‌آید.

انتهای پیام/

.

منبع :

سیاست های کلی در مجمع تشخیص بازنگری شوند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات