وضعیت قرمز شد؛ تیم فوتسال هیئت قم تمرین نمی کند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وضعیت قرمز شد؛ تیم فوتسال هیئت قم تمرین نمی کند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

وضعیت قرمز شد؛ تیم فوتسال هیئت قم تمرین نمی کند - Tasnim
,وضعیت, قرمز, شد,[categoriy]

آکاایران: وضعیت قرمز شد؛ تیم فوتسال هیئت قم تمرین نمی کند

آکاایران: باگذشت ۱۰ روز از پایان نیم فصل نخست لیگ برتر فوتسال تیم قعرنشین هیئت قم هنوز جلسه تمرینی برگزار نکرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم٬ فوتسال در استان قم یکی از رشته‌های پرطرفدار محسوب می‌شود تا جایی که در سطح کشور این استان لقب مهد فوتسال را به خود اختصاص داده است.

به گزارش آکاایران: در فوتسال قم بازیکنان مطرحی همچون اصغر حسن‌زاده٬ علیرضا وفایی٬ ابوالقاسم عروجی٬ سعید تقی زاده و سایرین رشد پیداکرده‌اند که امروزه در تیم‌های بزرگ کشور در حال توپ زدن هستند.

پس از بازیکنان باکیفیت سرمایه دیگری در فوتسال قم وجود دارد و آن‌هم حضور پرشور تماشاگران بر روی سکوهاست که همیشه یار و یاور تیم‌شان بودند و کار را برای تمامی تیم‌ها سخت کرده‌اند.

در لیگ هجدهم که نیم‌فصل نخست آن به‌تازگی به پایان رسیده دو تیم متفاوت از قم در لیگ برتر حاضر هستند که نتایج کاملاً مختلفی را تا اینجای کار کسب کرده‌اند.

آتلیه طهران قم با کادر و بازیکنانی قدرتمند توانسته تا پایان نیم‌فصل خود را در جمع مدعیان نگه دارد اما هیئت فوتبال دیگر نماینده قم با کسب دو امتیاز از یازده مسابقه قعرنشین جدول رده‌بندی است.

تیم هیئت قم از ابتدای فصل کار را با بازیکنان جوان استارت زد اما انتظار می‌رفت در ادامه راه بازیکنان باتجربه قمی نیز به جمع آن‌ها اضافه شوند تا در روند نتایج ضعیف آن‌ها تغییری ایجاد شود.

بازیکنان با تجربه بسیار زیادی در قم حضور داشتند که هرکدام می‌توانستند تأثیر خاصی در مسابقات دارا باشند که هیچ‌یک از آن‌ها به دلایل نامعلوم جذب نشدند.

انتظار می‌رفت پس از پایان نیم‌فصل نخست٬ تیم هیئت قم تمرینات خود را جدی‌تر آغاز کند و بازیکنان جدیدی نیز به تیم اضافه شوند که باگذشت 10 روز از نیم‌فصل هنوز جلسه تمرینی برگزار نشده است.

ابوالفضل ثانی سرمربی تیم فوتسال هیئت قم پس از بازی پایانی نیم‌فصل نخست اظهار داشت: لیست بازیکنان که می‌توانند در نیم‌فصل به کمک ما بیایند را در اختیار مسئولان باشگاه قرار داده‌ام و آن‌ها نیز قول مساعدت دادند.

وی افزود: چنان چه بازیکنان موردنظر جذب نشوند از سمت هدایت تیم کناره‌گیری خواهم کرد.

بر اساس آخرین اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر فوتسال کشور٬ دو تن از بازیکنان موردنظر وی یعنی تقی زاده و قاسمی راهی تیم‌های دیگر شده و قرارداد خود را به امضا رسانده‌اند.

بااین‌وجود هنوز هیچ‌گونه مذاکره‌ای از سمت مسئولان هیئت قم با هیچ بازیکنی صورت نگرفته و تمرینات این تیم در حالت تعلیق است که این وضعیت بسیار نگران‌کننده است.

تیمیکه روزی برای کسب قهرمانی در لیگ برتر فوتسال ایران می‌جنگید امروز باید تلاش کند تا خود را از خطر سقوط نجات دهد.

با این وضعیت و بر عقیده بسیاری از کارشناسان آینده تیم هیئت قم تاریک است و ممکن است هرلحظه تیم به لیگ دسته اول سقوط کند.

حالا باید منتظر ماند و دید برای این وضعیت بحرانی مجموعه اداره کل ورزش ‌و هیئت فوتبال چه زمانی تشکیل جلسه می‌دهند تا مشکلات را برطرف کنند.

شاید هم همچون ماجرای سقوط صبا بی‌تفاوت از کنار ماجرا عبور کنند.

انتهای پیام/

.

منبع :

وضعیت قرمز شد؛ تیم فوتسال هیئت قم تمرین نمی کند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات