روایت سرلشکر صالحی از حضور در مراسم طشت گذاری سنتی اردبیل - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روایت سرلشکر صالحی از حضور در مراسم طشت گذاری سنتی اردبیل - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

روایت سرلشکر صالحی از حضور در مراسم طشت گذاری سنتی اردبیل - Tasnim
,روایت, سرلشکر, صالحی,[categoriy]

آکاایران: روایت سرلشکر صالحی از حضور در مراسم طشت گذاری سنتی اردبیل

آکاایران: جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: روزها انتظار حضور مراسم طشت گذاری مسجد جامع اردبیل را می کشیدم که امروز به این توفیق دست یافتم و حس خوبی دارم.

سرلشکر عطاءالله صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: بنده روزها انتظار حضور مراسم طشت‌گذاری سنتی مردم حسینی در مسجد جامع اردبیل را می‌کشیدم که به این توفیق دست یافتم و هم‌اکنون حس و حال خوبی دارم.

به گزارش آکاایران: وی با اشاره به این که مراسم طشت‌گذاری سنتی اردبیل به طور باشکوه با حضور خیل عاشقان امام حسین(ع) و ابوالفضل(ع) در جای جای ایران برگزار می‌شود افزود: این مراسم بسیار ویژه و باشکوه است و توصیف آن نیز برای من بسیار سخت است.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: من همه‌ساله در مراسم طشت‌گذاری سنتی اردبیل در آستانه ماه محرم شرکت می‌کنم چرا که حضور در این مراسم به من حس و حال عجیب و خوبی می‌دهد که برای من با چیز دیگری قابل مقایسه نیست.

سرلشکر صالحی با بیان این که مردم ایران به ویژه آذربایجان و اردبیل عشق و ارادت خاصی به حضرت ابوالفضل(ع) و امام حسین(ع) دارند بیان کرد: عزاداری مردم اردبیل بسیار باشکوه است و این مردم همه‌ساله با برگزاری این مراسم عشق و اردات خود را به سرور و سالار شهیدان نشان می‌دهند.

انتهای پیام/

.

منبع :

روایت سرلشکر صالحی از حضور در مراسم طشت گذاری سنتی اردبیل - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات