۶ طرح عمرانی در امام زاده آقا علی عباس(ع) نطنز افتتاح شد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۶ طرح عمرانی در امام زاده آقا علی عباس(ع) نطنز افتتاح شد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

۶ طرح عمرانی در امام زاده آقا علی عباس(ع) نطنز افتتاح شد - Tasnim
,6, طرح, عمرانی,[categoriy]

آکاایران: ۶ طرح عمرانی در امام زاده آقا علی عباس(ع) نطنز افتتاح شد

آکاایران: با حضور رئیس اوقاف و امور خیریه کشور، ۶ طرح عمرانی با ارزش ۷۰ میلیارد ریال در امام زاده آقا علی عباس (ع) بخش امام زاده شهرستان نطنز افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نطنز، امشب با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی محمدی،  6 طرح عمرانی در امام‌زاده آقا علی عباس(ع) بخش امام‌زاده شهرستان نطنز، به بهره‌برداری رسید.

به گزارش آکاایران: در این مراسم 6 طرح عمرانی به ارزش 70 میلیارد ریال که شامل طرح‌های خیر ساز و غیر خیر ساز بوده، افتتاح شد.

هتل آستان با ارزش 30 میلیارد ریال، مرکز درمانی با ارزش 13 میلیارد ریال، اتاق پذیرش و دفتر آستان به ارزش 400 میلیون ریال برخی از پروژه های افتتاحی است.

برخی دیگر از پروژه‌های افتتاحی واحدهای تجاری به ارزش 12 میلیارد ریال، بهسازی سالن اجتماعات به ارزش 130 میلیون ریال و ساخت میدان ولیعصر با اعتباری 10 میلیارد ریالی است.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام علی محمدی امروز در سفر یک روزه خود به استان اصفهان از شهرستان‌های شهرضا، خمینی‌شهر و نطنز بازدید کرد.

انتهای پیام/

.

منبع :

۶ طرح عمرانی در امام زاده آقا علی عباس(ع) نطنز افتتاح شد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات