اختصاص ۱۰ درصد طبقه اول ورزشگاه نقش جهان به هواداران پرسپولیس - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اختصاص ۱۰ درصد طبقه اول ورزشگاه نقش جهان به هواداران پرسپولیس - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اختصاص ۱۰ درصد طبقه اول ورزشگاه نقش جهان به هواداران پرسپولیس - Tasnim
,اختصاص, 10, درصد,[categoriy]

آکاایران: اختصاص ۱۰ درصد طبقه اول ورزشگاه نقش جهان به هواداران پرسپولیس

آکاایران: دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: طبق هماهنگی انجام گرفته تنها ۱۰ درصد از گنجایش طبقه اول ورزشگاه نقش جهان (۴ هزار صندلی) در اختیار هواداران تیم پرسپولیس و سایر ظرفیت این طبقه از ورزشگاه در اختیار هواداران تیم سپاهان قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از پایگاه خبری هیئت فوتبال استان اصفهان، علیرضا جهانشاهی درباره شرایط هواداران 2 تیم سپاهان و پرسپولیس برای ورود به ورزشگاه نقش‌جهان در دیدار روز پنج‌شنبه این 2 تیم در ورزشگاه نقش جهان اظهار داشت: در جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس مقرر شد درب‌های ورزشگاه نقش‌جهان جهت ورود تماشاگران 2 تیم با هماهنگی یگان ویژه انتظامی استان اصفهان از ساعت 16 باز ‌شود.

به گزارش آکاایران: وی تصریح کرد: طبق هماهنگی انجام گرفته تنها 10 درصد از گنجایش طبقه اول ورزشگاه نقش جهان (4 هزار صندلی) در اختیار هواداران تیم پرسپولیس و سایر ظرفیت این طبقه از ورزشگاه در اختیار هواداران تیم سپاهان قرار می‌گیرد. همچنین با توجه به اینکه طبقه دوم ورزشگاه هنوز شرایط لازم برای حضور هواداران را ندارد، تنها به تعداد ظرفیت طبقه اول ورزشگاه بلیط فروشی انجام می‌شود. 

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان قیمت بلیط این دیدار را 5 هزار تومان اعلام و گفت: بلیط فروشی این مسابقه روز چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 18 و پنج شنبه از ساعت 9 صبح الی 14 در ورزشگاه‌های تختی، پیروزی و انقلاب برای هواداران دو تیم سپاهان و پرسپولیس در 2 رنگ متفاوت انجام می‌گیرد.
 
وی با بیان این مطلب تأکید کرد: با توجه به زمان درنظر گرفته شده برای خرید بلیط‌های این دیدار پیش از زمان برگزاری، در محل ورزشگاه نقش‌جهان بلیط فروشی انجام نمی‌شود.

به گزارش تسنیم، دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشور روز پنجشنبه 30 شهریورماه از ساعت 20 در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار می‌شود.  

انتهای پیام/

.

منبع :

اختصاص ۱۰ درصد طبقه اول ورزشگاه نقش جهان به هواداران پرسپولیس - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات