.

حکم ۳ شهردار کهگیلویه و بویراحمد صادر شد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حکم ۳ شهردار کهگیلویه و بویراحمد صادر شد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,حکم, 3, شهردار,[categoriy]

آکاایران: حکم ۳ شهردار کهگیلویه و بویراحمد صادر شد

آکاایران: مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد از صدور حکم انتصاب ۳ شهردار شهرهای این استان خبر داد.

عبدالکریم عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: حکم اسفندیار برخه شهردار دهدشت، داریوش جهانبخش شهردار مادوان و علی نوری‌زاده شهردار چرام توسط سید موسی خادمی استاندار امضاء و صادر شده است.

به گزارش آکاایران: وی عنوان کرد: حکم 3 شهردار شهرهای دهدشت، مادوان و چرام در روزهای گذشته صادر و مقرر شد روز شنبه 25 شهریور معارفه شوند که بنا به تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد آئین روز معارفه به روزهای دیگری تغییر می‌یابد.

عزیزی با بیان اینکه روند اداری انتصاب سایر شهرداران معرفی شده شهرهای استان در دست اجرا است، بیان کرد: احتمال عدم صدور حکم برخی افراد ناتوان و ضعیف معرفی شده برای شهرداری‌های شهرهای استان دور از انتظار نیست.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: صدور و ابلاغ حکم شهردار یاسوج توسط وزارت کشور در مراحل پایانی بوده و بزودی شهردار مرکز استان معرفی می‌شود.

عزیزی با تاکید بر اینکه شوراهای شهر نباید وارد مسائل قومی، طایفه‌ای و حتی شبه سیاسی شوند، افزود: نمی‌شود برای یک دوره 4 ساله شهرداری ناتوان و ضعیف انتخاب کرد زیرا دود این انتخاب ناصحیح و اشتباه به چشم مردم می‌رود.

وی تاکید کرد: شهرداران شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد قبل از صدور حکم باید توسط متولیان امر در استانداری مورد ارزیابی و انجام مصاحبه قرار بگیرند و در صورت رسیدن به عدم توانایی شخص، امکان رد شدن شهردار پیشنهادی وجود دارد.

انتهای پیام/

 

 

.

منبع :

حکم ۳ شهردار کهگیلویه و بویراحمد صادر شد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات