ترکیه: همه پرسی کردستان عراق هزینه خواهد داشت - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترکیه: همه پرسی کردستان عراق هزینه خواهد داشت - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ترکیه: همه پرسی کردستان عراق هزینه خواهد داشت - Tasnim
,ترکیه, همه, پرسی,[categoriy]

آکاایران: ترکیه: همه پرسی کردستان عراق هزینه خواهد داشت

آکاایران: وزارت خارجه ترکیه با انتشار بیانیه ای نسبت به برگزاری همه پرسی استقلال در اقلیم کردستان عراق هشدار داده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، وزارت خارجه ترکیه امروز پنجشنبه با انتشار بیانیه‌ای از اقدام پارلمان عراق در رد همه پرسی استقلال اقلیم خودمختار کردستان استقبال کرد و هشدار داد که برگزاری این همه پرسی هزینه خواهد داشت.

به گزارش آکاایران: پارلمان عراق روز سه شنبه به نخست وزیر اجازه داده است تا همه تدابیر لازم را برای حفظ وحدت این کشور در واکنش به همه پرسی استقلال کردستان در روز 25 سپتامبر اتخاذ کند.

این در شرایطی است که مسعود بارزانی رهبر اقلیم خودمختار کردستان وعده داده است که همه پرسی در زمان مقرر برگزار خواهد شد و آن را حق طبیعی کردها ارزیابی کرده است.

وزارت حارجه ترکیه در ادامه افزود: ما پافشاری کردهای عراق بر موضع خود برای برگزاری همه پرسی استقلال را اظهاراتی احساساتی و نگران کننده می دانیم. این مساله باید در نظر گرفته شود که این مقاومت و پافشاری هزینه خواهد داشت. ما از انها می خواهیم حسن نیت دارا باشند و فورا این رویکرد نادرست را متوقف کنند.

انتهای پیام/

.

منبع :

ترکیه: همه پرسی کردستان عراق هزینه خواهد داشت - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات