موافقت اولیه شورای سازمان هواپیمایی کشوری با مسافربری شدن فرودگاه پیام - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد موافقت اولیه شورای سازمان هواپیمایی کشوری با مسافربری شدن فرودگاه پیام - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

موافقت اولیه شورای سازمان هواپیمایی کشوری با مسافربری شدن فرودگاه پیام - Tasnim
,موافقت, اولیه, شورای,[categoriy]

آکاایران: موافقت اولیه شورای سازمان هواپیمایی کشوری با مسافربری شدن فرودگاه پیام

آکاایران: رئیس هیئت مدیره منطقه ویژه  اقتصادی پیام گفت: با توجه به پیگیری های اعضای هیئت مدیره تلاش بسیاری برای رفع موانع موجود در خصوص مسافری شدن پیام انجام و خوشبختانه با این مهم در شورای سازمان هواپیمایی کشوری موافقت اولیه صورت گرفته است.

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، سعید زرندی طی گزارشی در مورد فعالیت های توسعه منطقه ویژه اقتصادی و بخش فرودگاهی اظهار داشت: در ابتدا مشکلات و موانعی در روند توسعه منطقه پیامبه چشم می خورد که با توجه به برنامه ریزی  بیست گانه ای که اعضاء هیئت مدیره با مشاوره بخش خصوصی برای پیشرفت وتامین منابع زیر ساختی مجموعه ترسیم کرده اند امیدواریم شاهد رونق و شکوفایی هر چه بیشتر فرودگاه و منطقه ویژه  اقتصادی پیام  باشیم.

به گزارش آکاایران: وی افزود: در ابتدای شروع کار دو برنامه بسیار بزرگ پیش روی ما قرار داشت یکی بحث مسافری شدن فرودگاه و دیگری موضوع اراضی و نحوه مشارکت با سرمایه گذاران که در این خصوص با مشاوره صورت پذیرفته و تدوین بیست برنامه توسعه فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی سعی نمودیم زمینه را برای تحقق  این دو موضوع فراهم نماییم.

زرندی با اشاره به دریافت نظرات ، انقادات و پیشنهادات کارکنان  و مدیران عنوان کرد: در مجموعه پیام سعی بر این بوده که از نظرات و تجربیات سازنده کارکنان و مدیران استفاده مناسب شود که  نظرات کارشناسی از سوی کارکنان و مدیران  ارائه شده و  از بسیاری از این نظرات و انتقادات  استفاده مطلوب بعمل آمده است.

وی گفت : با توجه به پیگیری های اعضای هیئت مدیره تلاش و کوشش بسیاری برای رفع موانع موجود در خصوص مسافری شدن پیام انجام و خوشبختانه با این مهم در شورای سازمان هواپیمایی کشوری موافقت اولیه صورت پذیرفته و مجوزآن هم صادر شده است.  

زرندی با اشاره به حمایت های دکتر واعظی از مجموعه پیام اظهار امیدواری کرد: با توجه به سمت نوین ایشان به عنوان رئیس دفتر ریاست جمهور دستورات صادر شده ایشان در رابطه با مسافری شدن پیام ان شاالله بزودی اجرایی و عملیاتی خواهد شد.  

رئیس هیئت مدیره منطقه ویژه  اقتصادی پیام به انتخاب جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات اشاره کرد و افزود: وی فردی خوش ذوق و پرتحرک  میباشند  و یقینا با توجه به رویکر دتحول افرین ایشان شاهد پیشرفت و رونق هر چه بیشتر مجموعه پیام خواهیم بود.

زرندی در ادامه به تشریح پروژه های در دست اقدام  توسعه ای پیام پرداخت و عنوان کرد: در حال حاضر پروژه  نوسازی و تکمیل  برج مراقبت و هفت کیلومتر دیوار کشی در ضلع شمالی فرودگاه پیام در دست اقدام است.

رئیس هیئت مدیره منطقه ویژه  اقتصادی پیام  با اشاره به برنامه طرح جامع منطقه ویژه که یکی از  بیست برنامه توسعه ای منطقه می باشد افزود: با همکاری و مشاوره بخش خصوصی این طرح در حال اجرا  بوده و تاکنون پیشرفت چشم گیری نیز  داشته که با عملیاتی و اجرایی شدن این طرح ، نقشه راه و افق چشم انداز منطقه ویژه پیام ترسیم خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به امکانات رفاهی و خدماتی که از ابتدای سال برای پرسنل فراهم شده اظهار امیدواری کرد: با فعالیت بیشتر و افزایش بهره وری پرسنل، پیام روز به روز شاهد رشد و شکوفایی بیشتر از پیش باشد.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

.

منبع :

موافقت اولیه شورای سازمان هواپیمایی کشوری با مسافربری شدن فرودگاه پیام - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات