.

امکانات لازم برای فعالیت ورزشی کارکنان وزارت بهداشت فراهم شود - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امکانات لازم برای فعالیت ورزشی کارکنان وزارت بهداشت فراهم شود - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

امکانات لازم برای فعالیت ورزشی کارکنان وزارت بهداشت فراهم شود - Tasnim
,امکانات, لازم, برای,[categoriy]

آکاایران: امکانات لازم برای فعالیت ورزشی کارکنان وزارت بهداشت فراهم شود

آکاایران: معاون پشتیبانی وزیر بهداشت با تاکید بر ارتقا سرانه سلامت در جامعه، گفت: باید امکانات لازم برای فعالیت ورزشی کارکنان وزارت بهداشت فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سید علی صدر السادات  شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاح المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: امید است این المپیاد بستری را برای نشاط سازمانی فراهم کند.

به گزارش آکاایران: رئیس المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت با بیان اینکه انسان موجودی دو وجهی است، گفت: سازمان موفق باید به هر دو بعد جسم و روان کارکنان توجه کند.

صدرالسادات افزود: سازمانی که در آن نیروهای متخصص دارای جسم سالم باشند ولی از روان سالم برخوردار نباشند نمی‌توانند فعالیت خود را بدرستی در سازمان ادامه دهند.

وی با بیان اینکه راهبرد توسعه ورزش سازمان یکی از ضروریات توسعه سازمان تلقی می‌شود، افزود: در مدیریت وزارت بهداشت مسئله بهداشت و ورزش یک امر ضروری است.

معاون وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه باید به مسئله ورزش در جامعه توجه ویژه ای شود، بیان کرد: باید امکانات لازم برای فعالیت ورزشی کارکنان در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور فراهم شود.

دومین المپیاد ورزشی بانوان کارمند دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور امشب با حضور معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مجتمع فرهنگی و رفاهی فرح آباد ساری برگزار شد.

در این المپیاد 1250 ورزشکار از 50 دانشگاه علوم پزشکی و سازمان تابعه در 5 رشته والیبال، شطرنج، تنیس روی میز، دارت و آمادگی جسمانی به رقابت می‌پردازند.

این المپیاد از سی ام مرداد تا هشتم شهریور در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

.

منبع :

امکانات لازم برای فعالیت ورزشی کارکنان وزارت بهداشت فراهم شود - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
تبلیغات