.

زیدان قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زیدان قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شناسه خبر: 1500320 سرویس: ورزشی
زیدان قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد - Tasnim
,زیدان, قراردادش, را,[categoriy]

آکاایران: زیدان قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد

بر اساس ادعای یک نشریه اسپانیایی، باشگاه رئال مادرید قرارداد سرمربی فرانسوی خود را تمدید کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت نشریه اسپانیایی «مارکا»، عصر امروز (چهارشنبه) با انتشار خبری مدعی شد زین‌الدین زیدان با تمدید دو ساله قراردادش با باشگاه رئال مادرید به توافق رسیده و پای قرارداد نوین را امضا کرده است.

به گزارش آکاایران: به این ترتیب سرمربی موفق کهکشانی‌ها که آمار خارق‌العاد‌ه‌ای در طول 17 ماه گذشته از خود بر جای گذاشته، تا سال 2020 روی نیمکت رئالی‌ها باقی خواهند ماند. زیدان 45 ساله از زمان قبول هدایت رئال مادرید این تیم را به 7 قهرمانی از جمله 2 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در لالیگا رسانده است.

روزنامه «مارکا» در شماره امروز (چهارشنبه) خود خبر داده بود باشگاه رئال مادرید قصد دارد قرارداد 6 ستاره خود را به همراه قرارداد زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی‌اش تمدید کند. طبق این گزارش ایسکو، مارکو آسنسیو، کریم بنزما، مارسلو، دنی کارواخال و رافائل واران در این فهرست هستند.

انتهای پیام/

.

منبع :

زیدان قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
تبلیغات