.

کارگروهای تخصصی کشاورزی در کردستان و همدان برگزار شود - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کارگروهای تخصصی کشاورزی در کردستان و همدان برگزار شود - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کارگروهای تخصصی کشاورزی در کردستان و همدان برگزار شود - Tasnim
,کارگروهای, تخصصی, کشاورزی,[categoriy]

آکاایران: کارگروهای تخصصی کشاورزی در کردستان و همدان برگزار شود

آکاایران: رئیس کمیسیون آب، کشاورزی و محیط زیست اتاق بازرگانی همدان گفت: باید کارگروهای تخصصی کشاورزی با هدف همگرایی و هم افزایی به صورت مشترک بین دو استان کردستان و همدان تعریف و برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، داوود شعبانلو ظهر امروز در نخستین نشست مشترک روسای کمیسیون و کمیته‌های تخصصی کشاورزی که در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج برگزار شد، با بیان اینکه نگاه به بخش کشاورزی نگاه تشکل‌محوری و تخصصی است، اظهار داشت: بخش تعاون و تشکل‌ها با سهم تعیین شده در برنامه‌ها فاصله دارد و اتاق بازرگانی می‌تواند با کمترین هزینه در صدد دستیابی به اهداف بخش خصوصی و دولت برآید.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های ما توانمندکردن است، گفت: باید در جهت ارائه مشاوره و مسیردهی منطقی و درست تلاش شود.

رئیس کمیسیون آب، کشاورزی و محیط ‌زیست اتاق بازرگانی همدان با اشاره به اینکه اهداف ما توجه به حوزه کشاورزی با دیدگاه بخش خصوصی است، تصریح کرد: متأسفانه شناسایی چالش‌ها، نگرانی‌ها و عارضه‌یابی بخش کشاورزی با دیدگاه دولت جواب نداده است.

وی گفت: کمیسیون و کمیته‌ها باید محل برداشت دیدگاه‌ها و خواسته‌ها باشد و باید ایده‌های اتاق بازرگانی تبدیل به طرح هوشمند در جهت تبدیل به اتاق قدرتمندتر و متفاوت‌تر از قبل باشد.

شعبانلو با اشاره به اینکه تشکلات موضوعات را پراکنده دنبال می‌کنند، افزود: مرزی بودن استان کردستان و ارتباط فعالان اقتصادی بین دو استان جزو بارزترین پتانسیل و اصلی‌ترین دلیل تقویت این رابطه است.

وی اظهار کرد: باید کارگروهای تخصصی کشاورزی با هدف همگرایی و هم‌افزایی به صورت مشترک بین دو استان کردستان و همدان  تعریف و برگزار شود.

رئیس کمیسیون آب، کشاورزی و محیط ‌زیست اتاق بازرگانی همدان گفت: مرزی بودن استان کردستان به‌عنوان خط مقدم کسب و کار و تجارت است و می‌توانیم با برنامه‌ریزی صحیح در جهت هدفمندی این نشست‌ها گام برداریم.

انتهای پیام/

.

منبع :

کارگروهای تخصصی کشاورزی در کردستان و همدان برگزار شود - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
تبلیغات