بازنشستگان رسانه ای آذربایجان غربی تجلیلی شدند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازنشستگان رسانه ای آذربایجان غربی تجلیلی شدند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,بازنشستگان, رسانه, ای,[categoriy]

آکاایران: بازنشستگان رسانه ای آذربایجان غربی تجلیلی شدند

آکاایران: آئین تجلیل از ۶ نفر از بازنشستگان رسانه ای آذربایجان غربی در خانه مطبوعات این استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، ظهر امروز مراسم تجلیل از بازنشستگان رسانه‌ای آذربایجان غربی به همت خانه مطبوعات استان در محل سالن اجتماعات این خانه با حضور معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی، مدیران کل تأمین اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده رسانه‌ای برگزار شد.

به گزارش آکاایران: معاون توسعه منابع انسانی به استاندار آذربایجان غربی در این مراسم اظهار داشت: امروز، رسانه‌ها به ویژه فضای مجازی، توانسته اخبار را به صورتی انعکاس دهد که آسیب‌ها به حداقل برسد.

نادر صفرزاده، با بیان این که آسیب‌های جامعه از طریق آگاهی و اطلاعات کاهش پیدا می‌کند افزود: چه دست به قلم و چه لب به سخن که باشی، باید واقعیت‌ها را گفت.

معاون توسعه منابع انسانی به استاندار آذربایجان غربی گفت: امیدواریم روزی برسد که جریان تبادل اطلاعات بین جوانان و افراد دنیا به اسرعت تر از اکنون جریان داشته باشد.

وی اظهار کرد: پیام حق باید به مردم رسیده و با این اقدام بیداری اسلامی در بین مردم صورت بگیرد.

اصحاب رسانه باید خالق خبر باشند و نه سارق خبر

مدیرکل ارشاد آذربایجان غربی نیز با بیان این که اگر خبرنگار نباشد رسانه بی مفهوم خواهد بود گفت: با وجود این افراد، رسانه معنی گرفته و با وجود عشق به حرفه خویش، کار اطلاع رسانی به درستی انجام می‌گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر کریمی عنوان کرد: خبرنگار باید امانتدار باشد، همچنین اصحاب رسانه باید خالق خبر باشند و نه سارق خبر، چراکه با وجود این تلاش‌ها می‌توان به مقام بازنشستگی و به درجه موفقیت رسید.

کریمی افزود: خبرنگار رسانه‌ها باید اهل مطالعه بوده و به طریقی رفتار کنند که مردم به آنان اعتماد دارا باشند، لذا در این صورت جامعه نیز به سوی پیشرفت حرکت خواهد کرد.

تلاش برای همدلی و تعمیق مهر و محبت اهالی رسانه در آذربایجان غربی

در این مراسم رئیس خانه مطبوعات آذربایجان غربی نیز با تاکید بر اینکه رویکرد هیئت رئیسه نوین خانه مطبوعات تکریم خبرنگاران و اهالی مطبوعات است اظهار داشت: تلاش می‌کنیم با رفع نواقص و کاستی‌ها بسترهای توسعه اخلاقی رسانه‌های استان آذربایجان غربی را فراهم کنیم و در این میان فراهم آوری دورهمی ها و مناسبت‌های صمیمانه در دستور کار قرار دارد.

یوسف پیربوداقی بیان کرد: متاسفانه این روزها رسانه‌های ما سیاست زده شده‌اند و این موضوع به نفع توسعه منطقه و کشور نیست چرا که اوقاتی که ما برای سیاست در رسانه‌ها به کار می‌بریم خیلی بیشتر از پرداختن به مسایل دیگر از جمله مسائل اجتماعی است. 

وی گفت: سیاست‌زدگی اگر بیش از حد عادی به رسانه‌ها نفوذ کند به یک بیماری تبدیل می‌شود به گونه‌ای که محیط اطراف خود را نمی‌بیند اما برای فرا‌تر از آن محیط آرمانی می‌اندیشد و من شرایط فعلی رسانه‌ها را به لحاظ ظرفیت‌های اجتماعی نمی‌پسندم چرا که بیشتر به سمت سیاست‌زدگی رفته‌اند و این به نفع هیچ یک از ما‌ها نیست. 

تجلیل از بازنشستگان رسانه‌ای آذربایجان غربی

در این مراسم خانه مطبوعات آذربایجان غربی با تقدیم هدایایی از جمعی از بازنشستگانی رسانه‌ای چند سال اخیر این استان شامل خانواده مرحوم فرج نجفی سرپرست روزنامه جمهوری اسلامی در آذربایجان غربی، خلیل رفیع زاده خبرنگار و گوینده صدا و سیما، علی صحرانورد خبرنگار روزنامه کار و کارگر، عوض نادری خبرنگار کیهان، حسن قلیلو خبرنگار کیهان حاجعلی حسین زاده خبرنگار ایرنا و یدالله قربانی خبرنگار رسالت و یک خبرنگاران آزاده بنام یوسف رحیمی خبرنگار ایرنا به مناسبت 26 مردادماه تجلیل کرد.

انتهای پیام/

.

منبع :

بازنشستگان رسانه ای آذربایجان غربی تجلیلی شدند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات