.

کیانی: هم قسم شده بودیم که سایپا را شکست دهیم - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کیانی: هم قسم شده بودیم که سایپا را شکست دهیم - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کیانی: هم قسم شده بودیم که سایپا را شکست دهیم - Tasnim
,کیانی, هم, قسم,[categoriy]

آکاایران: کیانی: هم قسم شده بودیم که سایپا را شکست دهیم

آکاایران: کاپیتان تراکتورسازی گفت که بازیکنان این تیم برای شکست سایپا هم قسم شده بودند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ مهدی کیانی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش در خانه سایپا گفت: دو تیم بازی خوبی ارائه دادند و ما هم در نیمه اول موقعیت‌های خوبی به وجود آوردیم که تبدیل به گل نشد. قبل از این مسابقه هم با بازیکنان هم‌قسم شده بودیم که این دیدار را ببریم تا خودمان را به بالای جدول برسانیم. فکر می‌کنم جایگاه تراکتورسازی در اینجای جدول نیست و در هفته‌های آینده،‌ عملکرد بهتری خواهیم داشت.

به گزارش آکاایران: وی در این مورد که به نظر می‌رسد تراکتورسازی روند رو به رشد خود را پیدا کرده و در دو هفته گذشته به دو پیروزی رسیده است، گفت: در بازی‌های قبلی هم حق ما شکست در این بازی‌ها نبود. بازی‌های خوبی ارائه دادیم اما نتوانستیم نتایج لازم را کسب کنیم و به نوعی شرمنده هواداران شدیم. تراکتورسازی با حمایت هوادارانش می‌تواند به روزهای خوب دست یابد و بار دیگر نشان دهیم تراکتورسازی همیشگی هستیم و به صدر جدول نزدیک شویم.

کاپیتان تراکتورسازی در این خصوص که به نظر می‌رسد این تیم پس از قطع برق عملکرد بسیار خوبی نشان داد و به دو گل رسید، عنوان کرد: این هم از اتفاقات فوتبال است و می‌توان گفت که خدا ما را دوست داشت که این اتفاق رخ داد. پس از قطعی برق، بهتر بازی کردیم و دو گل به ثمر رساندیم. توانستیم دو گل به تیم سایپا بزنیم که در هفته‌های گذشته، استقلال و تیم‌های خوب لیگ برتری را شکست داده بود.

انتهای پیام/

.

منبع :

کیانی: هم قسم شده بودیم که سایپا را شکست دهیم - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات