.

توهین یکی از خبرنگاران به باشگاه سپیدرود عامل به هم خوردن جو کنفرانس خبری بود - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد توهین یکی از خبرنگاران به باشگاه سپیدرود عامل به هم خوردن جو کنفرانس خبری بود - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

توهین یکی از خبرنگاران به باشگاه سپیدرود عامل به هم خوردن جو کنفرانس خبری بود - Tasnim
,توهین, یکی, از,[categoriy]

آکاایران: توهین یکی از خبرنگاران به باشگاه سپیدرود عامل به هم خوردن جو کنفرانس خبری بود

آکاایران: مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود با اشاره به یکی از خبرنگاران اقدام به بهم زدن جو کنفرانس خبری پس از دیدار سپاهان و سپیدرود کرد گفت: این فرد به باشگاه سپیدرود و دروازه بان و هواداران این تیم توهین کرد.

رادنی دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با اشاره به یکی از خبرنگاران اقدام به بهم زدن جو کنفرانس خبری پس از دیدار سپاهان و سپیدرود کرد اظهار داشت: این فرد به باشگاه سپیدرود و دروازه‌بان و هواداران این تیم توهین کرد.

به گزارش آکاایران: مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود با بیان اینکه قرار بود بازی سپیدرود در مقابل سپاهان چند روز به تاخیر بیفتد بیان داشت: به‌علت مخالفت سازمان لیگ و فرصت کم بین بازی، تیم سپیدرود ناچار شد یک جلسه تمرینی در اصفهان برگزار کند.

دیدار با بیان اینکه همزمانی تمرین سپیدرود در اصفهان با کنفرانس خبری پیش از بازی باعث شد تا علی نظرمحمدی در کنفرانس حضور پیدا نکند گفت: باشگاه سپیدرود طی یک بیانیه در این رابطه از خبرنگاران عذرخواهی کرد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه برای تغییر زمان کنفرانس پیش از دیدار با مسئولان اصفهانی تماس حاصل شد اظهار داشت: مسئولان اصفهانی با تغییر زمان دیدار مخالفت کردند.

دیدار با بیان اینکه یک فرد در کنفرانس خبری پس از دیدار سپاهان و سپیدرود به‌عنوان مدعی‌العموم خبرنگاران اصفهانی بود، افزود: پس از تساوی برابر تیم سپیدرود اینگونه رفتارها و توهین به مردم رشت شایسته نیست.

انتهای پیام/

.

منبع :

توهین یکی از خبرنگاران به باشگاه سپیدرود عامل به هم خوردن جو کنفرانس خبری بود - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات