.

تساوی سپاهان و سپیدرود سخت کوش در ایستگاه پنجم لیگ برتر - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تساوی سپاهان و سپیدرود سخت کوش در ایستگاه پنجم لیگ برتر - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تساوی سپاهان و سپیدرود سخت کوش در ایستگاه پنجم لیگ برتر - Tasnim
,تساوی, سپاهان, و,[categoriy]

آکاایران: تساوی سپاهان و سپیدرود سخت کوش در ایستگاه پنجم لیگ برتر

آکاایران: دیدار تیم های سپاهان اصفهان و سپیدرود رشت در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال با نتیجه فاقد گل به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 20:15 امشب 2 تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و سپیدرود رشت در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان به مصاف هم رفتند.

به گزارش آکاایران: تیم سپاهان با ترکیب لی اولیویرا، سعید آقایی، عزت‌الله پورقاز، ژایرو رودریگوئز، حسن جعفری، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، مهرداد محمدی، حسین پاپی، شاهین ثاقبی و ساسان انصاری وارد میدان شد.

در آن سوی میدان شاگردان علی نظر‌محمدی با ترکیب سیدمحمد حسینی، احمد آهی، سیدهادی موسوی، رضا الماس‌خاله، مهرداد جماعتی، توحید غلامی، میثم فردوسی، پویا نزهتی، حسین ابراهیمی، میعاد یزدانی و عماد میرجوان  پای به زمین مسابقه گذاشتند.

این دیدار در حالی آغاز شد که تیم سپاهان برای رسیدن به رده‌های بالای جدول نیاز مبرم به 3 امتیاز آن داشت و از همین رو حملات همه‌جانبه خود را از همان دقایق ابتدایی به‌روی دروازه نماینده گیلان پی‌ریزی کرد.

در دقیقه 5 نخستین موقعیت سپاهان به‌روی دروازه سپیدرود ایجاد شد که این صحنه را مهرداد محمدی با ضربه سر به بالای دروازه سید محمد حسینی، گلر تیم سپیدرود فرستاد.

در دقیقه 9 سانتر سعید آقایی را ساسان انصاری با ضربه سر روانه دروازه سپیدرود کرد که این موقعیت با واکنش دروازه‌بان سپیدرود همراه بود. البته این صحنه توسط کمک‌داور مسابقه، آفساید اعلام شد.

در ادامه تیم سپاهان حملات نصف و نیمه‌ای را به‌روی دروازه تیم سپیدرود ایجاد کرد که در گل کردن آنها ناموفق بود.

در دقیقه 38 سعید آقایی، مدافع تیم فوتبال سپاهان وارد محوطه جریمه سپیدرود شد و با سانتر توپ، موقعیت را در اختیار مهرداد محمدی قرار داد که ضربه سر مهاجم سپاهان را سید محمد حسینی به کرنر فرستاد.

در دقیقه 45 ضربه سعید آقایی از بالای دروازه سپیدرود با اختلاف نسبتاً زیادی به بیرون رفت.

در این نیمه تیم سپیدرود بیشتر به کارهای دفاعی پرداخت و روی چند حمله قصد گشودن دروازه سپاهان را داشت که ناموفق بود که در پایان با نتیجه تساوی فاقد گل به پایان رسید.

نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که تیم سپاهان نیاز مبرم به گل داشت و در دقیقه 47 توسط ساسان انصاری صاحب یک موقعیت تک به تک و خطرناک شد که این بازیکن توپ را بالای دروازه فرستاد.

در دقیقه 51 و در یک حمله خطرناک دیگر از طلایی‌پوشان سپاهان ضربه ساسان انصاری به تیر دروازه سپیدرود برخورد کرد تا جدی‌ترین حمله سپاهان در نیمه دوم رقم بخورد.

در دقیقه 62 تیم فوتبال سپیدرود صاحب یک ضربه آزاد مستقیم شد که این ضربه را محمدرضا الماس خاله راهی دروازه سپاهان کرد که با واکنش لی اولیویرا همراه بود.

در دقیقه 74 سپاهان صاحب یک ضربه کرنر شد که در این صحنه ضربه قیچی برگردان ساسان انصاری به‌صورت آرام در اختیار دروازه‌بان سپیدرود قرار گرفت.

در ادامه این دیدار حملات نه‌چندان خطرناک سپاهان به نتیجه نرسید تا شاگردان کرانچار سومین تساوی خود را در ورزشگاه نفش‌جهان و مقابل هواداران خودی کسب کنند.

انتهای پیام/*

.

منبع :

تساوی سپاهان و سپیدرود سخت کوش در ایستگاه پنجم لیگ برتر - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
تبلیغات