مهاجری: منصوریان باید بماند و با تیمی که خودش جمع کرده کار کند/ همه سلول های بدنم آلارم خوشحالی می دهند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مهاجری: منصوریان باید بماند و با تیمی که خودش جمع کرده کار کند/ همه سلول های بدنم آلارم خوشحالی می دهند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شناسه خبر: 1499147 سرویس: ورزشی
مهاجری: منصوریان باید بماند و با تیمی که خودش جمع کرده کار کند/ همه سلول های بدنم آلارم خوشحالی می دهند - Tasnim
,مهاجری, منصوریان, باید,[categoriy]

آکاایران: مهاجری: منصوریان باید بماند و با تیمی که خودش جمع کرده کار کند/ همه سلول های بدنم آلارم خوشحالی می دهند

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان مدعی شد تیمش مقابل استقلال هم فوتبال بازی کرده و هم نتیجه گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ رضا مهاجری پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: ابتدا جا دارد یک خسته نباشید به بازیکنانم بگویم. با توجه به فاصله کم دو بازی قبلی‌مان برتری مقابل استقلال راحت نبود، اما شاگردانم فعل خواستن را به خوبی صرف کردند. در این بازی و در برخی از دقایق شانس آوردیم، با این وجود امیدوارم روند روبه‌رشدمان ادامه داشته باشد.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: قبل از بازی فشارهای زیادی روی تیم ما آورده شد که خریدهای خوبی انجام نداده‌ایم. این فشارها از شهر خودمان هم بود. آنهایی که این فشار را به تیم ما وارد آوردند این را بدانند که این تیم متعلق به شهر مشهد است و از فوتبال خراسان دفاع می‌کند. امیدوارم از تیم ما حمایت شود و این روند ادامه پیدا کند.

سرمربی تیم پدیده خراسان در پاسخ به این پرسش که در دقایق پایانی بازی علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال به سمت او آمد و آیا صحبتی بین این دو رد و بدل شده است، تصریح کرد: نه چیزی گفته نشد. متأسفانه فوتبال است و زحمات ما دیده نمی‌شود، اما با یک باخت دودمان‌مان به باد می‌رود. من از اول گفته‌ام بردها متعلق به ما نیست، بعد از باخت هم باید علت شکست کارشناسی شود نه اینکه همه تقصیرها به گردن سرمربی انداخته شود. ما باید به سوی فوتبال حرفه‌ای برویم، باشگاه هیئت مدیره دارد. هواداران استقلال و پرسپولیس مانند این روزها را در گذشته تجربه کرده‌اند. با چهار یا پنج بازی نمی‌شود در مورد تیم تصمیم گرفت. فقط می‌توانم بگویم امیدوارم منصوریان بماند و با تیمی که خودش جمع‌کرده کار کند. در آخر هم فقط می‌توانم به او بگویم: «خسته نباشید».

مهاجری در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «آیا خودتان فکر می‌کردید که بتوانید در آزادی سه امتیاز از استقلال بگیرید؟»، گفت: شما بازی قبلی ما را ببینید. ما همیشه سعی می‌کنیم زیبایی فوتبال را نشان بدهیم. من دیروز هم در نشست خبری‌ام هم گفتم که ما به دنبال امتیاز گرفتن هستیم، حالا که سه امتیاز را گرفته‌ایم چه بهتر. هواداران باید بیایند و از فوتبال لذت ببرند. هفته گذشته ما مقابل استقلال خوزستان دو بار پیش افتادیم و می‌توانستیم با بازی تدافعی که این روزها در فوتبال‌مان باب شده وقت‌کشی کنیم و نتیجه را بگیریم، اما این کار را نکردیم. ما این بازی را بردیم و مبارک‌مان باشد، اما باید بگویم ضمن نتیجه فقط به دنبال این هستیم که هواداران از بازی لذت ببرند. امروز هم مقابل استقلال تفکر ما فوتبال بازی کردن بود. خدا را شکر که هم فوتبال بازی کردیم و هم نتیجه گرفتیم.

وی زمانی که با سؤال خبرنگاری مواجه شد که از او پرسید: «آیا پدیده امسال می‌تواند در جمع شش تیم بالای جدول قرار بگیرد یا خیر؟»، خاطر نشان کرد: هنوز خیلی زود است. باید خیلی کار و تلاش کنیم و زحمت بکشیم. ما تا اینجا چهار امتیاز مفت از دست داده‌ایم. ما باید بتوانیم روند روبه رشدمان را حفظ کنیم و راحت برد را از دست ندهیم. این اتفاق با کار، تلاش و تمرین بیشتر رخ می‌دهد.

سرمربی تیم پدیده خراسان در پاسخ به سؤال خبرنگاری که ادعا می‌کرد چهره او نشان‌دهنده خوشحالی‌اش نیست و ممکن است مهاجری برای منصوریان ناراحت باشد یادآور شد: من نسبت به اتفاقاتی که امروز برای منصوریان افتاد بی‌تفاوت نیستم. منصوریان انسان و همکار من است. این اتفاق ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. همان‌طور که سال پیش در مشهد برای خود من اتفاق افتاد، اما باشگاه پای ما ایستاد و خدا را شکر نتیجه‌اش را هم دید. مدیران باشگاه استقلال باید در این خصوص تصمیم بگیرند، اما آنها از منصوریان شناخت داشتند و اگر قرار بود منصوریان به پایان فصل نرسد همان ابتدا او را به‌عنوان سرمربی استقلال منصوب نمی‌کردند. مدیران استقلال باید همان اول فصل همکاری‌شان را با منصوریان قطع می‌کردند، اما الان که چهار پنج بازی بیشتر نگذشته این کارها خوب نیست. تیم‌ها الان در رتبه واقعی خود نیستند و شما ببینید که در 20، 25 هفته باقیمانده چقدر جابه‌جایی در جدول خواهیم داشت. الان برای قضاوت و عیارسنجی تیم‌ها خیلی زود است.

مهاجری ادامه داد: من خیلی خوشحالم که امروز توانستیم استقلال را ببریم، اما بچه‌ها باید خودشان را باور کنند.  پس از اینکه داور سوت پایان بازی را زد پیروزی مقابل استقلال هم برای ما تمام شد و آن را فراموش کردیم. شاید چهره من خوشحالیم را نشان ندهد، اما همه سلول‌های بدنم آلارم خوشحالی می‌دهند. این بهترین نتیجه‌ای بود که می‌توانستیم مقابل استقلال بگیریم، اما باید به آن استمرار، استمرار و استمرار بدهیم. هر وقت 4 برد پشت سر هم آوردیم آن وقت می‌توانیم خوشحالی کنیم وگرنه یک برد چیز خاصی نیست.

انتهای پیام/

.

منبع :

مهاجری: منصوریان باید بماند و با تیمی که خودش جمع کرده کار کند/ همه سلول های بدنم آلارم خوشحالی می دهند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات