چهارمین آزمون استخدامی متمرکز در گنبدکاووس برگزار می شود - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چهارمین آزمون استخدامی متمرکز در گنبدکاووس برگزار می شود - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چهارمین آزمون استخدامی متمرکز در گنبدکاووس برگزار می شود - Tasnim
,چهارمین, آزمون, استخدامی,[categoriy]

آکاایران: چهارمین آزمون استخدامی متمرکز در گنبدکاووس برگزار می شود

آکاایران: معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: آزمون استخدامی متمرکز، در شهرستان گنبدکاووس همزمان با کشور در روز جمعه ۳ شهریور ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس, عبدالقدیر کریمی, عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری چهارمین آزمون استخدامی کشور اظهار داشت: آزمون استخدامی متمرکز، در شهرستان گنبدکاووس همزمان با کشور در روز جمعه 3 شهریور ماه برگزار می‌شود.

به گزارش آکاایران: وی افزود: برای نخستین بار این آزمون در گنبدکاووس, همزمان با دیگر شهرهای کشور برگزار می‌شود و در استان گلستان این آزمون فقط در گرگان و گنبدکاووس برگزار می‌شود.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: 5 هزارو 690 نفر در این آزمون شرکت که از این تعداد 2 هزارو 604 نفر آقا و 3 هزارو 86 نفر خانم هستند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: این آزمون در 9 حوزه در گنبدکاووس و 14 حوزه در گرگان در دو نوبت  صبح و عصر برگزار می‌شود.

کریمی یادآور شد: 6 گروه آزمون در همه رشته‌های به کارگیری دستگاه‌های دولتی در این آزمون شرکت خواهند کرد و خروجی آن جذب تعداد زیادی از جوانان بیکار برای اشتغال خواهد بود.

وی اظهار کرد: کارت شرکت در آزمون داوطلبان از روز سه‌شنبه 31 مرداد 96 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و داوطلبان فرصت دارند از روز سه‌شنبه 31 مرداد 96 تا ساعت 24 روز پنجشنبه 2 شهریور به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از مشاهده کارت آزمون خود نسبت به پرینت آن و دریافت برگ راهنمای مربوطه اقدام کنند.

انتهای پیام/

.

منبع :

چهارمین آزمون استخدامی متمرکز در گنبدکاووس برگزار می شود - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات