ماموستا خالدی: حضور در مساجد سپر قوی در برابر "وسوسه های شیطانی" است - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماموستا خالدی: حضور در مساجد سپر قوی در برابر "وسوسه های شیطانی" است - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ماموستا خالدی: حضور در مساجد سپر قوی در برابر "وسوسه های شیطانی" است - Tasnim
,ماموستا, خالدی, حضور,[categoriy]

آکاایران: ماموستا خالدی: حضور در مساجد سپر قوی در برابر "وسوسه های شیطانی" است

آکاایران: امام جمعه دیواندره گفت: حضور در مساجد سپر قوی در برابر وسوسه های شیطانی و افکار ناپسند مادی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دیواندره، ماموستا ماموستا معروف خالدی عصر امروز در مراسم روز جهانی مساجد اظهار داشت: باید اهمیت بیشتری به فضای مساجد و روحانیون داده شود و همچنین مردم زندگی را بر مبنای مسجدمحوری پایه‌گذاری کنند.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه مسجد پل ارتباطی روحی و معنوی انسان‌های مومن با خداوند است، گفت: با فراموش کردن مساجد به سمت وسوسه‌های شیطانی و افکار ناپسند مادی خواهیم رفت.

امام جمعه دیواندره با اشاره به اهمیت کانون مساجد تصریح کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بهترین، موثرترین و امن‌ترین مکان برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان و مقابله با نقشه‌ها و اهداف شوم آنهاست.

وی گفت: مسجد، مکانی است که انسان باید در آن آموزه‌های دینی، اخلاقی و اجتماعی را آموزش ببیند و در حقیقت مساجد را می‌توان کانون پرورش اخلاق و معارف اجتماعی دانست.

ماموستا خالدی افزود: مساجد از صدر اسلام تاکنون محل تربیت یاران مخلص پیامبر اکرم(ص) و مرکز تعلیم قرآن و مأمنی برای مسلمانان بوده است.

وی اظهار کرد: مسجد در طول تاریخ اسلام از ویژگی‌ها و ابعاد مختلف فرهنگی، عبادی، سیاسی و اقتصادی حائز اهمیتی برخوردار بوده است.

امام جمعه دیواندره گفت: مسلمانان با حضور در مسجد و تزکیه و تذهیب نفس، راز و نیاز و توبه و بازگشت به سوی خداوند به درگاه معبود ازلی تقرب می‌جویند.

در پایان این مراسم که با همت سپاه پاسداران، مرکز بزرگ و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیواندره برگزار شد از فرماندهان بسیج، روحانیون، خادمین و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فعال در سطح شهرستان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

.

منبع :

ماموستا خالدی: حضور در مساجد سپر قوی در برابر "وسوسه های شیطانی" است - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات