اعلام آمادگی دورتموند برای فروش دمبله به بارسلونا/ بوروسیایی ها اتمام حجت کردند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعلام آمادگی دورتموند برای فروش دمبله به بارسلونا/ بوروسیایی ها اتمام حجت کردند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شناسه خبر: 1496077 سرویس: ورزشی
اعلام آمادگی دورتموند برای فروش دمبله به بارسلونا/ بوروسیایی ها اتمام حجت کردند - Tasnim
,اعلام, آمادگی, دورتموند,[categoriy]

آکاایران: اعلام آمادگی دورتموند برای فروش دمبله به بارسلونا/ بوروسیایی ها اتمام حجت کردند

زردپوشان وستفالن خودشان را برای فروش مهاجم فرانسوی شان به آبی و اناری های کاتالونیا آماده کرده اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مایل زورک، مدیر ورزشی باشگاه بوروسیا دورتموند در گفت‌و‌گویی که امروز (شنبه) با شبکه اسکای اسپورتس داشت، اعلام کرد که درهای خروج از دورتموند به روی عثمان دمبله که خواهان پیوستن به بارسلونا است، باز گذاشته شده اما این اتفاق فقط در یک صورت رخ خواهد داد.

به گزارش آکاایران: زورک در این خصوص اظهار داشت: در مورد دمبله موضع ما کاملاً مشخص است. اگر مطالبات ما محقق شود، دمبله تابستان امسال منتقل خواهد شد وگرنه او اینجا می‌ماند. ما اما تا روز پایان نقل و انتقالات برای این تصمیم منتظر نخواهیم ماند.

گفته می‌شود که دورتموند برای فروش دمبله به بارسلونا رقمی بالغ بر 100 میلیون یورو می‌خواهد و با وجود اصرار بازیکن فرانسوی‌اش برای رفتن به کاتالونیا و خودداری وی از شرکت در تمرینات، حاضر نیست از موضع خود کوتاه بیاید.

انتهای پیام/

.

منبع :

اعلام آمادگی دورتموند برای فروش دمبله به بارسلونا/ بوروسیایی ها اتمام حجت کردند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات