برنامه های آموزش های حوزوی استان مرکزی کیفی سازی می شود - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برنامه های آموزش های حوزوی استان مرکزی کیفی سازی می شود - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

برنامه های آموزش های حوزوی استان مرکزی کیفی سازی می شود - Tasnim
,برنامه, های, آموزش,[categoriy]

آکاایران: برنامه های آموزش های حوزوی استان مرکزی کیفی سازی می شود

آکاایران: رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان مرکزی با بیان اینکه برنامه های آموزش های حوزوی استان مرکزی کیفی سازی می شود گفت: آمار طلاب در استان مرکزی به بیش از ۱۸۰۰ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی‌پور دقایقی پیش در دیدار "آیت‌الله اعرافی" رئیس حوزه‌های علمیه سراسر کشور با کادر مدیریتی و شورای حوزه علمیه استان مرکزی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: تلاش‌ها به ثمر نشست تا شاهد تحقق انقلابی اسلامی شدیم که راه نمای هدایت عالم برای اسلام ناب محمدی باشد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: استان مرکزی مهدمفاخر و علمای بزرگ کشور است و باید در این استان باجدیت نیروپروری شود تا ابتدا استان در بخش نیروی انسانی و حوزوی خودکفا شود و بعد هم همان طور که برخی از استان‌ها نیروپروری دارد این کار در استان مرکزی صورت پذیرد.

حسینی‌پور تصریح کرد: پیش از تاسیس از حوزه های استان 700 طلبه داشته که اکنون به بیش از 1800 طلبه برادران رسیده است.

امام جمعه موقت اراک اضافه کرد: با کارهایی که انجام شده آمار دقیق و شفاف مشخص است، به طوری که این تعدادی طلبه در 12 مدرسه مشغول به تحصیل هستند و آمار ارائه شده هم از همین آمار مدارس گرفته شده است که نشانگر جهش آموزش و تربیت نیروی انسانی در حوزه‌های علمیه است.

وی بر ضرورت کیفی‌سازی سطح آموزش‌ها گفت: در مجموعه با تاکید معاونت‌های مختلف شده کیفی‌سازی کارها و برنامه‌ها اولویت کاری بوده است.

حسینی‌پور خاطرنشان کرد: تلاش است هر چه در توان هست انجام دهیم تا شاهد رشد حوزه‌های علمیه باشیم امید که مرضی رضای امام عصر(عج) قرار گیرد و تدابیر و منویات مقام معظم رهبری را به بهترین وجه ممکن اجرایی کنیم.

انتهای پیام/

.

منبع :

برنامه های آموزش های حوزوی استان مرکزی کیفی سازی می شود - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات