مجوز ۳۴.۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سامان صادر شد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مجوز ۳۴.۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سامان صادر شد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مجوز ۳۴.۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سامان صادر شد - Tasnim
,مجوز, 34, 5,[categoriy]

آکاایران: مجوز ۳۴.۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سامان صادر شد

آکاایران: رئیس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: میزان حجم سرمایه گذاری برای اجرای ۲۲ طرح در شهرک صنعتی شهرستان سامان ۳۴.۵ میلیارد تومان برآورد شد.

نعیم‌ امامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: سال گذشته 22 طرح در شهرستان سامان جواز تاسیس دریافت کردند که 20 طرح داخل شهرک و 2 طرح خارج از شهرک صنعتی شهرستان سامان هستند‌.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه این طرح‌ها در حال حاضر 40 درصد پیشرفت‌ فیزیکی دارند، افزود: میزان حجم سرمایه‌گذاری 22 طرح 34.5 میلیارد تومان برآورد شده است، این طرح‌ها اشتغال مستقیم 244 نفر را ایجاد می‌کنند‌.

رئیس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به میزان‌ پیشرفت‌ فیزیکی این‌ طرح‌ها بیان‌ کرد: واحد داروسازی 79 درصد، تولید غذای حیوانات 69 درصد، تولید انواع پارچه و کالای کش‌باف 80 درصد، ساخت ورق‌های روکش‌دار 87 درصد و واحد تولیدی محصولات خبازی 85 درصد پیشرفت‌ فیزیکی دارد که واحد ساخت ورق‌های روکش‌دار در شُرف بهره‌برداری است.

امامی خاطرنشان:  پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال از مجموع 22 طرح 15 طرح در شهرستان سامان افتتاح شود.

وی  با اشاره به بازگشت 100 نفر از نیروهای اخراج‌ شده کارخانه برفاب شهرکرد به کار گفت: صورت جلسه استانداری به این صورت است که از مجموع 300 نفر اخراج شده 200 نفر بیمه بیکاری دریافت می‌کنند و 100 نفر دیگر به‌ کار باز گردند‌، 100 نفر نیرو تا زمان بازگشت به کار بیمه بیکاری دریافت می‌کنند‌.

رئیس صنعت، معدن‌ و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به مشکلات کارخانه اشی‌مشی تصریح‌ کرد: مشکل بزرگ این کارخانه‌ سرمایه‌داران‌ هستند، به دلیل بدهی سنگینی که به دولت دارند بدهی آنها تقسیط شد و مقرر گردید در هر قسط 800 میلیارد تومان پرداخت شود‌.

امامی ادامه‌داد: عاملان اصلی راه‌اندازی نشدن کارخانه اشی‌مشی متولیان‌ و صاحبان آن‌ هستند‌ که از پرداخت بدهی خودشان دوری می‌کنند بنابراین ما به دنبال سرمایه‌گذار و شریک نوین برای راه‌اندازی این‌ واحد هستیم‌.

وی افزود: در حال‌ حاضر 2 سرمایه‌گذار از واحد بازدید کردند اما تاکنون‌ به نتیجه‌ نرسیدیم.

رئیس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر 160 نفر از نیروهای‌ این‌ کارخانه‌ بیمه‌ بیکاری دریافت می‌کنند‌.

انتهای پیام/

.

منبع :

مجوز ۳۴.۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سامان صادر شد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات