جشن های هفتگی محلات در خوی راه اندازی می شود - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جشن های هفتگی محلات در خوی راه اندازی می شود - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جشن های هفتگی محلات در خوی راه اندازی می شود - Tasnim
,جشن, های, هفتگی,[categoriy]

آکاایران: جشن های هفتگی محلات در خوی راه اندازی می شود

آکاایران: شهردار خوی گفت: ایجاد فضای مفرح برای شهروندان از مهم ترین سیاست های فرهنگی شهرداری خوی بوده و در همین راستا اجرای سلسله جشن های محلات در این شهر آغاز می شود.

محرم اکبر زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خوی اظهار داشت: از ابتدای سال تلاش شهرداری بر این بود تا برنامه‌ریزی مناسبی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی هنری متنوعی در مناسبت‌های مختلف صورت گیرد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: ایجاد فضای مفرح برای شهروندان از مهم‌ترین سیاست‌های فرهنگی شهرداری بوده و تلاش کردیم تا با در نظر گرفتن علایق و سلیقه‌های مختلف و بر اساس مناسبت‌های موردی برنامه‌های ویژه‌ای را برگزار کنیم.

شهردار خوی تصریح کرد: بخشی از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده با عنایت به حجم حضور شهروندان در محل پارک ملت برگزار شد که می‌توان به جشن رمضان، خیمه‌های معرفت، جشن میلاد و کرامت، اشاره کرد.

وی بیان کرد: یکی از اهداف برگزاری این برنامه‌ها ایجاد نشاط برای همه شهروندان است که در تحقق هدف جشن‌های محلات پیش‌بینی و از هفته آینده در محلات کم برخوردار و حاشیه‌ای شهر برگزار می‌شود.

اکبر زاده با اشاره به اهداف برگزاری چنین جشن‌هایی گفت: جشن محلات باهدف رضایتمندی شهروندان، افزایش نشاط عمومی، فرهنگ‌سازی و آموزش‌های شهروندی در قالب برنامه‌های هنری و با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق و پارک‌های سطح شهر برگزار می‌شود.

وی افزود: جشن‌های محلات به‌صورت هفتگی و سیار دریکی از مناطق جمشیدآباد، پارک لاله شهانق، پارک طوبی، کوی صفا، کوی ولیعصر، باغ ملاباغی و سایر با حضور یکی از گروه‌های هنری شهر خوی اجراشده و اولین اجرای جشن محلات، 26 مردادماه در محل پارک طوبی است.

انتهای پیام/

.

منبع :

جشن های هفتگی محلات در خوی راه اندازی می شود - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات