.

اتصال ارزش های دفاع مقدس در بین جوانان نسل بعد از انقلاب - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اتصال ارزش های دفاع مقدس در بین جوانان نسل بعد از انقلاب - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,اتصال, ارزش, های,[categoriy]

آکاایران: اتصال ارزشش های دفاع مقدس در بین جوانان نسل بعد از انقلاب

آکاایران: بیژن نوباوه گفت: شهید حججی حدود ۳۰ سال بعد از جنگ تحمیلی چنین کاری کرد و به شهادت رسید و این حرکت نشان دهنده اتصال جنگ و ارزش های دفاع مقدس و ارزش های معنوی در بین جوانان ماست.

بیژن نوباوه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون واکنش منفی برخی رسانه‌های داخلی به خبر شهادت محسن حججی اظهار داشت: همیشه باید به حق و با عدالت نگاه کرد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: آنچه روح و قلب مردم را تحت تاثیر قرار می‌دهد ممکن است برای برخی دیگر این‌گونه نباشد و آن‌ها را تحت تاثیر قرار ندهد و این افراد همان کسانی هستند که دوست ندارند صدای حق طلبی و حقانیت به گوش جهانیان برسد.

پیشکسوت رسانه و خبر بیان کرد: این قبیل افراد از گذشته‌های دور و از صدر اسلام در هر جامعه‌ای بودند و در جامعه ما هم وجود دارند اما با وجود حضورشان مطمئناً این افراد همراه با جامعه اسلامی ما نیستند.

وی افزود: کسانی که ارزش‌های ما را نادیده می‌گیرند قطعا افرادی هستند که در مسیر دشمن حرکت می‌کنند و آب در آسیاب آن‌ها می‌ریزند، اگر هم گمراه‌اند و از سر جهل در این مسیرند ناخواسته سرباز پیاده نظام دشمن هستند.

نوباوه با بیان اینکه شهادت یکی از ارزش‌های پررنگ جوامع اسلامی است، تصریح کرد: این ارزش‌ها فی البداهه نیست و از جمله ارزش‌های ماندگار در جامعه ماست.

وی افزود: رفتار و واکنش‌های منفی نسبت به این ارزش‌ها تنها به خود آن افراد آسیب می‌زند و رفتار رسانه‌ای این شکلی قطعاً حامل تاثیرات منفی بر رسانه‌های خودشان خواهد بود.

پیشکسوت رسانه و خبر خاطر نشان کرد: اگر شما ارزش‌های مردم را آن هم در برابر افراد مهمی مانند شهید حججی نادیده بگیرید تنها خودتان را نابود می‌کنید چه بسا بسیاری از افراد وحدانیت خدا را نیز نفی می‌کنند اما این حرکت هیچ چیز از خدا کم نمی‌کند.

وی با بیان اینکه واکنش‌های منفی در روحیه مردم تاثیرگذار نیست و نابودی منبع را به دنبال دارد، گفت: شهید حججی حدود 30 سال بعد از جنگ تحمیلی چنین کاری کرد و به شهادت رسید و این حرکت نشان دهنده اتصال جنگ و ارزش‌های دفاع مقدس و ارزش‌های معنوی در بین جوانان ماست و این مهم بسیار حایز اهمیت است و در فرهنگ ما ادامه‌دار خواهد بود.

انتهای پیام/

.

منبع :

اتصال ارزش های دفاع مقدس در بین جوانان نسل بعد از انقلاب - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
تبلیغات