.

بوناچیچ: امسال پنالتی های مشکوکی برای تیم من گرفته می شود/ شاید نیمکت نشینان فولاد دروغ می گویند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بوناچیچ: امسال پنالتی های مشکوکی برای تیم من گرفته می شود/ شاید نیمکت نشینان فولاد دروغ می گویند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شناسه خبر: 1495181 سرویس: ورزشی
بوناچیچ: امسال پنالتی های مشکوکی برای تیم من گرفته می شود/ شاید نیمکت نشینان فولاد دروغ می گویند - Tasnim
,بوناچیچ, امسال, پنالتی,[categoriy]

آکاایران: بوناچیچ: امسال پنالتی های مشکوکی برای تیم من گرفته می شود/ شاید نیمکت نشینان فولاد دروغ می گویند

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز مدعی است در فصل جاری پنالتی های مشکوکی به ضرر تیمش گرفته می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، لوکا بوناچیچ پس از شکست 2 بر یک گسترش فولاد مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: 11، 12 سال در فوتبال ایران حضور داشته‌ام، اما متأسفانه امسال پنالتی‌های مشکوکی برای تیم من گرفته می‌شود که امروز هم این اتفاق افتاد. شاید من اشتباه می‌کنم، اما در هر حال لیگ ادامه دارد. ما امسال 10، 12 بازیکن نوین به تیم‌مان اضافه شده‌اند که به همین خاطر انسجام و هماهنگی نداریم. از زمانی که کار را تحویل گرفتیم، سخت تلاش، مبارزه و تمرین می‌کنیم تا راه رسیدن به پیروزی را بیابیم. این کار سخت، اما شدنی است.

به گزارش آکاایران: وی پس از مواجه شدن با سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه تیم فولاد خوزستان را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: نمی‌دانم چطور باید بگویم، اما من به اینجا آمدم که بیشتر از تیم خودم و درباره آن صحبت کنم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز زمانی که با سؤال دیگر خبرنگاری مواجه شد که از او درباره درگیری نیمکت‌نشینان دو تیم پرسید و یادآور شد که نیمکت‌نشینان فولاد می‌گویند اعضای نیمکت تیم میهمان باعث درگیری شدند، تصریح کرد: من اصلاً به این کارها چه کار دارم؟! من چیزی ندیدم و نظری درباره آن ندارم، اما شاید آنها دروغ می‌گویند.

انتهای پیام/

.

منبع :

بوناچیچ: امسال پنالتی های مشکوکی برای تیم من گرفته می شود/ شاید نیمکت نشینان فولاد دروغ می گویند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
تبلیغات