جاری شدن سیل در باغملک/ تیم های امداد و نجات به مناطق سیل زده اعزام شدند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جاری شدن سیل در باغملک/ تیم های امداد و نجات به مناطق سیل زده اعزام شدند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,جاری, شدن, سیل,[categoriy]

آکاایران: جاری شدن سیل در باغملک/ تیم های امداد و نجات به مناطق سیل زده اعزام شدند

آکاایران: معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: جمعیت هلال احمر استان ۲تیم امداد و نجات به همراه آمبولانس به مناطق سیل زده اعزام کرده است تا در صورت نیاز به سیل زدگان خدمات لازم ارائه شود.

صادق سلامت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز با اشاره به جاری شدن دوباره سیل در باغملک اظهار داشت: از چند ساعت پیش در پی بارش شدید باران و تگرگ در مناطق مروزار و امام‌زاده عبدالله شهرستان باغملک سیلاب به راه افتاده است.

به گزارش آکاایران: وی افزود: جمعیت هلال احمر استان 2تیم امداد و نجات به همراه آمبولانس به مناطق سیل‌زده اعزام کرده است تا در صورت نیاز به سیل‌زدگان خدمات لازم ارائه شود.

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان بیان کرد: با توجه به وضعیت موجود بخشداری، آموزش و پرورش و جمعیت هلال احمر هماهنگ شده‌اند و یکی از اردوگاه‌های آموزش و پرورش منطقه برای اسکان اضطراری آماده شده‌ا است.

وی jh;dn ;vn: از آنجا که مناطق سیل‌زده عشایر نشین هستند اکثر خانه‌ها کپری بوده و تحت تاثیر سیلاب قرار گرفته‌‌اند به همین دلیل تیم‌های ارزیابی هلال احمر با هدف برآورد آمار خانوارهای سیل‌زده در حال بررسی هستند.

انتهای پیام/

.

منبع :

جاری شدن سیل در باغملک/ تیم های امداد و نجات به مناطق سیل زده اعزام شدند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات