برانکو: دیروز یک بازی الاهلی را تماشا کردیم - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برانکو: دیروز یک بازی الاهلی را تماشا کردیم - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

برانکو: دیروز یک بازی الاهلی را تماشا کردیم - Tasnim
,برانکو, دیروز, یک,[categoriy]

آکاایران: برانکو: دیروز یک بازی الاهلی را تماشا کردیم

آکاایران: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از آمادگی این تیم برای رویارویی با نماینده عربستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین عصر امروز (جمعه) پرسپولیس اظهار داشت: همه تفکرات و اطلاعات درباره الاهلی را آماده کرده‌ایم. بازی دیروز این تیم را هم تماشا کردیم. الاهلی تیم قدرتمندی است. آنها روز گذشته هم در لیگ عربستان به یک پیروزی پرگل رسید. فکر می‌کنم تیم الاهلی در کنار الهلال یکی بهترین تیم‌های عربستان است. قطعاً مقابل الاهلی کار سختی داریم، چون این تیم خیلی قدرتمند است.

به گزارش آکاایران: وی در ادامه افزود: هر کس که به بازی آنها نگاه کند، می‌تواند این موضوع را بفهمد. الاهلی بازیکنان خوبی هم دارد. البته بهترین بازیکنان‌شان در دیدار دیروز غایب بود؛ یک بازیکن یونانی به نام لئوناردو که 24 گل به ثمر رسانده است. ما می‌دانیم که بازی سختی داریم، اما به خودمان افتخار می‌کنیم که در لیگ قهرمانان آسیا هستیم. خوشحالیم که تنها تیم ایرانی هستیم که به این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا (مرحله یک چهارم نهایی) رسیدیم و در این رقابت‌ها باقی ماندیم. تمام تلاش ما این است که افتخار باشگاه، هواداران، شهر و کل مردم ایران باشیم.

ادامه دارد ...

.

منبع :

برانکو: دیروز یک بازی الاهلی را تماشا کردیم - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات