کونته: ترجیح می دهم به ادعای کاستا بخندم!/ همه اعضای چلسی می دانند او فصل گذشته چه کرد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کونته: ترجیح می دهم به ادعای کاستا بخندم!/ همه اعضای چلسی می دانند او فصل گذشته چه کرد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,کونته, ترجیح, می,[categoriy]

آکاایران: کونته: ترجیح می دهم به ادعای کاستا بخندم!/ همه اعضای چلسی می دانند او فصل گذشته چه کرد

آکاایران: سرمربی ادعای اخیر مهاجم اسپانیایی تیمش در مورد بد رفتاری سرمربی ایتالیایی اش با او را به سخره گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته به ادعای اخیری که دیه‌گو کاستا در مصاحبه‌‌اش با نشریه دیلی‌میلی در برزیل مطرح کرد، واکنش جالبی نشان داد.

به گزارش آکاایران: کاستا در مصاحبه مفصلش با دیلی‌میل از اینکه کونته با پیامک او را از جمع شاگردانش بیرون رانده بود، ابراز نارضایتی کرد و مدعی شد که چلسی با او مانند مجرم‌ها رفتار و  راه بازگشت وی به تیم سابقش را مسدود کرده است.

آنتونیو کونته امروز (جمعه) در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر تاتنهام در هفته دوم لیگ برتر انگلیس، اظهار داشت: من ترجیح می‌دهم که [به اظهارات اخیر کاستا] بخندم. این (مصاحبه) فوق‌العاده است. فقط می‌توانم به شما بگویم همه آنهایی که در چلسی کار می‌کنند می‌دانند که کاستا فصل گذشته چه کار کرد.

کونته ادامه داد: مصاحبه‌ بامزه‌ای بود. من اما دیگر به ادامه دادن بحث درباره آن علاقه‌ای ندارم. هرچه بود تمام شده، پس شما هم تمامش کنید.

انتهای پیام/

.

منبع :

کونته: ترجیح می دهم به ادعای کاستا بخندم!/ همه اعضای چلسی می دانند او فصل گذشته چه کرد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات