.

مقاومت و ایستادگی کشورهای اسلامی موجودیت داعش را رو به زوال می برد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مقاومت و ایستادگی کشورهای اسلامی موجودیت داعش را رو به زوال می برد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,مقاومت, و, ایستادگی,[categoriy]

آکاایران: مقاومت و ایستادگی کشورهای اسلامی موجودیت داعش را رو به زوال می برد

آکاایران: امام جمعه شهرستان قدس گفت: مقاومت و ایستادگی کشورهای اسلامی و همچنین شهادت شهید حججی نشان داد که مسیر کربلا ادامه دارد و موجودیت داعش رو به زوال است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان قدس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالقاسم میراحمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه به رعایت تقوا و حدود الهی اظهار داشت: داشتن تقوا و وحدت یک سلاح بزرگ در برابر فتنه‌ها و تفرقه‌ها است که تمامی ملت‌های اسلامی با الگوگرفتن از نظام جمهوری اسلامی ایران وحدت را سر لوحه تمامی برنامه‌های خود قرار می‌دهند.

به گزارش آکاایران: وی در ادامه به شهادت محسن حججی سرباز مدافع حرم اشاره کرد و افزود: نگاه با صلابت شهید حججی در اسارت به گونه‌ای بود که در حقیتت او داعشی را به اسارت گرفته است و با شجاعت در برابر آنان ایستاد و ذره‌ای کوتاه نیامد و در واقع با شهادتش به دنیا فهماند که راه کربلا ادامه دارد.

امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به اینکه داعش توسط امریکا و اسرائیل جهت رسیدن به اهدافشان در منطقه شکل گرفت تصریح کرد: آمریکا و هم‌پیمانانش وقتی متوجه شدند که صدام، قذافی و نوکران آنها در منطقه از بین رفته‌اند، تصمیم گرفتند برای مقابله با اسلام و مقاومت گروهی به نام داعش را تربیت کنند.

میراحمدی ادامه داد: هدف نهایی داعش این است که همانند یزیدیان با ایجاد رعب، وحشت و سربریدن و تخریب کربلا و نجف و... دوباره حکومت یزیدیان را تشکیل دهند؛ اما امروز خوشبختانه شاهد این هستیم که در برابر اراده کشورهای اسلامی به ویژه ایران ذلیل شده و موجودیت آنها رو به زوال است.

وی سپس به سالروز بازگشت آزادگان به کشور اشاره کرد و گفت: همه ما و مسئولان به آزادگان و خانواده‌هایشان مدیون هستیم؛ چراکه جانشان را در کف دستشان گرفتند و در راه پاسداری از کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی مقابل دشمن قد خم نکردند.

امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به فرارسیدن سالروز کودتای 28 مرداد بیان کرد: کودتای 28 مرداد با طرح و حمایت مالی و اجرایی سازمان مخفی اطلاعات انگلیس و سازمان اطلاعات مرکزی امریکا علیه دولت محمد مصدق در مرداد 1332 به انجام رسید و متأسفانه در نهایت منجر به سقوط دولت مصدق شد و ما نباید جنایات آمریکا در کشورمان و منطقه را از دیرباز تاکنون فراموش کنیم.

میر احمدی ضمن اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) عنوان کرد: امروز با توجه به حاکمیت زندگی مدرن و ماشینی، بیش از هر زمان دیگری ضرورت آسان کردن سنت ازدواج و اصل ساده‌زیستی بین جوانان احساس می‌شود و الگوبرداری از سیره حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) بهترین مسیر رسیدن به تعالی است.

وی با گرامیداشت 30 مرداد به عنوان روز جهانی مسجد گفت: خادمان و متولیان مساجد سربازان جبهه فرهنگ هستند و باید تلاش کنیم تا شاهد حضور بیش از پیش همه اقشار به ویژه جوانان و مسئولان در مساجد باشیم.

امام جمعه شهرستان قدس در پایان با اشاره به فرارسیدن هفته دولت خاطرنشان کرد: شهید رجایی و باهنر دو شهیدی بودند که تعهد و تقوا از ویژگی بارز آنان بود و امیدواریم این مهم سرلوحه کاری تمامی خدمتگزاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار بگیرد.

انتهای پیام/

.

منبع :

مقاومت و ایستادگی کشورهای اسلامی موجودیت داعش را رو به زوال می برد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات