.

بدهی ۱۳ هزار میلیارد تومانی نظام سلامت - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بدهی ۱۳ هزار میلیارد تومانی نظام سلامت - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,بدهی, 13, هزار,[categoriy]

آکاایران: بدهی ۱۳ هزار میلیارد تومانی نظام سلامت

آکاایران: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در زمینه اجرای طرح جامع نظام سلامت ۱۳ هزار میلیارد تومان بدهی به بار آورده است.

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به لزوم حمایت از تولیدکنندگان برای رونق اقتصادی کشور اظهار داشت: در سال 96 اجازه هیچ‌گونه افزایش مالیات به واحدهای تولیدی استان را نخواهیم داد.

به گزارش آکاایران: وی با تأکید بر تدابیر مجلس در زمینه واردات محصولات کشاورزی افزود: با قانون انتزاعی که در مجلس به تصویب رسیده هماهنگی‌های لازم بین جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت به وجود آمده که از ورود محصولات کشاورزی بی‌مورد جلوگیری می‌شود و صرفاً وزیر جهاد کشاورزی مسئول مستقیم صادرات و واردات محصولات کشاورزی می‌شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه قم قطب کشاورزی کشور نیست تأکید کرد: باوجوداینکه قم از قطب‌های کشاورزی کشور محسوب نمی‌شود اما عمق چاه‌های آن بسیار بیشتر از 100 متر معمول است، اما باید با تدابیر لازم سبب رونق کشاورزی استان شد.

امیرآبادی با اشاره به طرح جامع نظام سلامت کشور خاطرنشان کرد: در این طرح ملی متأسفانه آن‌چنان‌که شایسته بود برای رفاه حال پرستاران و کادر درمانی پزشکی توجه نشده است، چراکه بیشترین زحمت و بار خدمات بر روی دوش این عزیزان است اما ازنظر مالی کمترین برخورداری رادارند.

وی ادامه داد: طرح مجلس در زمینه نظام سلامت زیرپوشش قرار گرفتن افراد مستحق بود، اما دولت تمامی مردم را زیر آن برد و امروز در تأمین هزینه‌های آن دچار مشکل شده است و بدهی نظام سلامت امروز تقریبا 13 هزار میلیارد تومان است که از بدهی آموزش‌وپرورش نیز جلوتر زده است.

انتهای پیام/

.

منبع :

بدهی ۱۳ هزار میلیارد تومانی نظام سلامت - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
تبلیغات