فولادی ها در اندیشه کسب دومین برد متوالی/ تساوی پرتکرارترین نتیجه فولاد و گسترش فولاد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فولادی ها در اندیشه کسب دومین برد متوالی/ تساوی پرتکرارترین نتیجه فولاد و گسترش فولاد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فولادی ها در اندیشه کسب دومین برد متوالی/ تساوی پرتکرارترین نتیجه فولاد و گسترش فولاد - Tasnim
,فولادی, ها, در,[categoriy]

آکاایران: فولادی ها در اندیشه کسب دومین برد متوالی/ تساوی پرتکرارترین نتیجه فولاد و گسترش فولاد

آکاایران: تیم های فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز در حالی به مصاف هم می روند که هر یک از ۲ تیم تاکنون موفق به کسب یک پیروزی در لیگ هفدهم شده اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم فوتبال گسترش فولاد در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 20:30 فردا، جمعه 27 مردادماه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.

به گزارش آکاایران: شاگردان بوناچیچ در حالی به مصاف فولاد می‌روند که نخستین پیروزی خود را در هفته سوم لیگ برتر رقم زدند. گسترش فولاد در هفته‌های اول و دوم به ترتیب مقابل پارس جنوبی جم و ذوب‌آهن اصفهان به ترتیب با نتیجه چهار-یک و سه-صفر تن به شکست دادند. این تیم در هفته گذشته نیز با گل دقیقه پایانی رضا خالقی فر با نتیجه یک-صفر مقابل سپیدرود به برتری رسید تا با روحیه‌ای مضاعف به مصاف فولاد برود.

در آن سوی میدان فولاد خوزستان با برد روحیه‌بخش و دو-یک مقابل سیاه‌جامگان به استقبال دیدار با گسترش فولاد می‌رود. فولادی‌ها در هفته نخست لیگ هفدهم با نتیجه دو-صفر از پرسپولیس شکست خوردند و در هفته دوم نیز به‌تساوی یک-یک با نفت تهران رضایت دادند.

در حال حاضر، گسترش فولاد با کسب 3 امتیاز از 3 دیدار در رده دوازدهم جدول رده‌بندی قرار دارد و می‌تواند با کسب 3 امتیاز دیدار با فولاد به حضور در نیمۀ بالای جدول امیدوار باشد. فولاد نیز با کسب یک برد و یک تساوی در 3 دیدار گذشته 4 امتیازی است و در رده دهم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

گسترش فولاد و فولاد خوزستان تاکنون 8 بار به مصاف هم رفته‌اند که سهم فولاد 2 و سهم گسترش فولاد تنها یک برد بوده است. 5 دیدار دیگر نیز با تساوی به پایان رسیده است. نکته جالب در مورد دیدارهای گذشته 2 تیم، کسب نتیجه تساوی در 4 دیدار اخیر است.

 تساوی پرتکرارترین نتیجه فولاد و گسترش فولاد

این 2 تیم در 8 بازی گذشته تنها یک تساوی فاقد گل در هفته 7 لیگ شانزدهم کسب کرده‌اند و در سایر دیدارها، حداقل یک گل وارد دروازه شده است. گسترش فولاد و فولاد هر کدام در مصاف با یکدیگر 8 گل به ثمر رسانده‌اند تا در مجموع بازی‌های 2 تیم، میانگین 2 گل برای هر دیدار به ثبت برسد.

پرگل‌ترین دیدارهای 2 تیم نیز 4 گل در پی داشته است. در هفته 22 لیگ شانزدهم، گسترش فولاد در ورزشگاه غدیر اهواز مهمان فولاد بود که این دیدار با تساوی 2-2 به پایان رسید. در هفته 23 لیگ چهاردهم نیز گسترش فولاد در تبریز میزبان فولادی‌ها بود که توانست با نتیجه سه-یک از سد مهمان خود بگذرد.

آبی‌های تبریزی فاقد بازیکن محروم به اهواز سفرکرده‌اند اما مسعود ابراهیم‌زاده که در دیدار هفته گذشته این تیم نیز غایب بود، دیدار این تیم با فولاد را از دست داده است. مهرداد قنبری نیز پس از مصدومیت در اردوی پیش فصل، هنوز به شرایط مناسب نرسیده و در دیدارهای اخیر تیمش نیز غایب بوده است.

در آن سوی میدان، تیم میزبان نیز برای دیدار این هفته بازیکن محروم ندارد. بازیکنان مصدوم فولاد نیز رفته‌رفته به آمادگی رسیده‌اند. نوید عاشوری و امیر زلیکانی در نیمه دوم دیدار فولاد و سیاه‌جامگان به میدان رفتند و به نظر می‌رسد مشکلی برای حضور در دیدار با گسترش فولاد نخواهند داشت. ضمن اینکه کادر پزشکی فولاد خوزستان در تلاش است ایوب والی، رحیم زهیوی، سینا مریدی و پیمان شیرزادی را برای حضور در دیدار با گسترش فولاد آماده کند.

فولاد خوزستان در 3 هفته ابتدایی لیگ هفدهم 3 گل به ثمر رسانده و یوسف کی شمس، هادی حبیبی نژاد و فرشاد جانفزا گلزنان این تیم در لیگ هفدهم محسوب می‌شوند. در تیم میزبان نیز رضا خالقی فر هر 2 گل گسترش فولاد در فصل جاری را به ثمر رسانده است.

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و گسترش فولاد از ساعت 20:30 روز جمعه، 27 مردادماه در ورزشگاه غدیر اهواز و با قضاوت سید رضا مهدوی آغاز خواهد شد.

 انتهای پیام/

.

منبع :

فولادی ها در اندیشه کسب دومین برد متوالی/ تساوی پرتکرارترین نتیجه فولاد و گسترش فولاد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات