مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان کاشان به بهره برداری می رسد - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان کاشان به بهره برداری می رسد - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان کاشان به بهره برداری می رسد - Tasnim
,مرکز, بهداشتی, و,[categoriy]

آکاایران: مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان کاشان به بهره برداری می رسد

آکاایران: رئیس آموزش و پرورش کاشان گفت: فاز اول مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان شهرستان کاشان با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان توسط خیران کاشانی به بهره برداری می رسد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمود خدمتی بعد از ظهر امروز در شورای اداری آموزش و پرورش ضمن اشاره به افتخارات دانش آموزان کاشانی در کنکور سراسری 96 اظهار داشت: آموزش و پرورش متعلق به همه مردم است و هرگونه خدمت ارائه شده در جهت رفاه مردم بوده اما هر سیستم و سازمانی خالی از اشکال نیست.

به گزارش آکاایران: رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان با بیان اینکه چهار هزار فرهنگی، سه هزار فرهیخته و 300 مدرسه در کاشان افزود: اداره آموزش و پرورش با این جامعه آماری تقریبا با یک سوم مردم این شهرستان در ارتباط است و این مهم قابل توجه بوده و نشان دهنده اهمیت و جایگاه ویژه این اداره است.

خدمتی ضمن اشاره به شورای انجمن اولیاء و مربیان خاطرنشان کرد: اهمیت فعالیت این اداره شناسایی نقاط محروم و رفع محرومیت زدایی، تکمیل پروژه‌های ناتمام که بعضا یک دهه از کلنگ زنی آن می‌گذرد، برگزار المپیاد درون مدرسه‌ای و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی است.

وی ضمن اشاره به راه اندازی مرکز درمانی و بهداشتی فرهنگیان کاشان تصریح کرد: فاز اول این پروژه با اعتباری به میزان 15 میلیارد تومان توسط خیران شهرستان کاشان از جمله مهمترین پروژه‌های آموزش و پرورش کاشان است که توسط وزیر کلنگ‌زنی شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان با بیان اینکه در خیابان کارگر و خیابان نظنز دو مدرسه به بهره برداری می‌رسد، ابراز داشت: یک مدرسه واقع در فاز 2 ناجی آباد توسط خیر مدرسه ساز، مازوچی، در اول مهر به بهره برداری می‌رسد.

خدمتی با بیان اینکه میانگین نمرات سال سوم دانش آموزان کاشانی رو به افزایش است، بیان کرد: توسعه مدارس فنی و حرفه‌ای و کار و دانش در دستور کار آموزش و پرورش کاشان قرار دارد به گونه‌ای که یک هنرستان به مجموع مدارس هنرستان‌های کاشان اضافه می‌شود.

انتهای پیام/

.

منبع :

مرکز بهداشتی و درمانی فرهنگیان کاشان به بهره برداری می رسد - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات