"حجتی" با قیر و آسفالت آشناست/ آیا قحط الرجال است؟ - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد "حجتی" با قیر و آسفالت آشناست/ آیا قحط الرجال است؟ - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

"حجتی" با قیر و آسفالت آشناست/ آیا قحط الرجال است؟ - Tasnim
,حجتی, با, قیر,[categoriy]

آکاایران: "حجتی" با قیر و آسفالت آشناست/ آیا قحط الرجال است؟

آکاایران: نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: مدرک آقای حجتی مهندسی راه و ساختمان و عمران است و وی با قیر، آسفالت و بتن آشنایی خوبی دارد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه 25 مرداد) در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد و کشاورزی، گفت: اولین دلیل مخالفت بنده با آقای حجتی مدرک تحصیلی وی است.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: مدرک آقای حجتی مهندسی راه و ساختمان و عمران است و وی با قیر، آسفالت و بتن آشنایی خوبی دارد، اما آیا این فرد می‌تواند در بحث کشاورزی موفق باشد؟ آیا قحط‌‌الرجال است که با گذشت تقریبا 40 سال که یک دکترای تحصیل کرده در رشته کشاورزی نداریم، بخواهیم بر سر این وزارتخانه بگذاریم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه وزرای پیشنهادی دیگر نیازی ندارند برنامه به مجلس ارائه کنند، افزود: به دلیل اینکه اخیراً برنامه ششم توسعه در مجلس تصویب شده و اسناد بالادستی وجود دارد. وزرای پیشنهادی باید در مجلس حضور یابند و نحوه اجرای آنها را به نمایندگان اعلام کنند.

لاهوتی با انتقاد از عدم پرداخت پول گندم‌کاران و چای‌کاران گفت: پول کشاورزانی که محصولات آنها در انتهای سال گذشته به دلیل سرما از بین رفت، پرداخت نشد و وزارت جهاد کشاورزی از ترکیه و مصر پرتغال وارد کرد. آقای حجتی! آیا این راه اداره کشاورزی کشور است؟

وی با خطاب قرار دادن وزیر جهاد و کشاورزی اظهار داشت: آقای حجتی شما گفته‌اید که در بحث گندم به خودکفایی رسیده‌ایم. آیا این واقعیت دارد؟ یک عده‌ای که صاحب منافع هستند و در دستگاه‌های دولتی نفوذ دارند گندم وارد کرده‌اند و با قیمت پایین به شما فروختند. اگر بحث خودکفایی در گندم وجود دارد، چرا در بندر امیرآباد،‌ آستارا و امام خمینی با هزینه‌های چند میلیاردی در حال ساخت سیلوهای گندم هستیم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس تصریح کرد: آقای حجتی شما در بحث برنج، گوشت، کره، حبوبات و مرغ کاهش تعرفه داشته‌اید، شما برای واردات موز دل‌تان برای این مردم سوخته یا دل‌تان برای منافع واردکنندگان سوخته است؟

لاهوتی با اعلام اینکه در دهم تیرماه سال جاری مصوبه ممنوعیت واردات برنج را داشتیم، گفت: حدود دو میلیون و 800 هزار تن برنج در کشور نیاز داریم که حدود 2 میلیون و 400 هزار تن در داخل از سوی کشاورزان تولید می‌شود و مابقی نیاز کشور را می‌توان به راحتی تامین کرد، اما چرا اجازه واردات برنج به کشور داده می‌شود را باید آقای حجتی توضیح دهد.

وی با بیان اینکه در گذشته بیش از صد هزار تن ابریشم در کشور تولید می‌شد، اضافه کرد: این رقم تولید اکنون به 100 تن رسیده و ما بارها اعلام کرده‌ایم که باید تعرفه واردات ابریشم افزایش یابد که این اتفاق نیفتاده است.

انتهای پیام/

.

منبع :

"حجتی" با قیر و آسفالت آشناست/ آیا قحط الرجال است؟ - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات