.

ساکنان جزیره خارگ هیچ گاه دست از دفاع برنمی دارند - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ساکنان جزیره خارگ هیچ گاه دست از دفاع برنمی دارند - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ساکنان جزیره خارگ هیچ گاه دست از دفاع برنمی دارند - Tasnim
,ساکنان, جزیره, خارگ,[categoriy]

آکاایران: ساکنان جزیره خارگ هیچ گاه دست از دفاع برنمی دارند

آکاایران: فرمانده سپاه پاسداران جزیره خارگ گفت: ساکنان جزیره خارگ با رشادت های خود در ۸ سال جنگ تحمیلی به عنوان نماد مقاومت و ایستادگی نام گرفت و اکنون خارگ هیچگاه دست از مقاومت بر نمی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خارگ، سرهنگ عبدالکریم دانش‌آموز بعدازظهر امروز در مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی با بیان اینکه تفکر بسیج، زنجیره جبهه مقاومت مستحکم‌تر کرده است اظهار داشت: گروه‌های مختلف رزمندگان  در کشورهای مختلف، با الگوبرداری از تفکر بسیج،  وارد مبارزه با کفار از جمله استکبار جهانی و رژیم  صهیونیستی شدند.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه  با تفکر بسیجی در آینده نزدیک تروریست‌ها نابود می‌شوند افزود: شهادت شهید حججی افتخاری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است چراکه شهید حججی با نثار خون پاک خود، درخت تنومند انقلاب اسلامی و زنجیره مقاومت را بیش از گذشته استحکام بخشید.

فرمانده سپاه ثارالله خارگ با بیان اینکه جنگ امروز، جنگ بین اسلام ناب محمدی و تکفیر و وهابیت است تصریح کرد: کسانی دارند در جامعه ایجاد شبهه می‌کنند مبنی بر اینکه چرا در سوریه حضور داریم که شرم‌آور است جنگ امروز، جنگ بین اسلام ناب محمدی و تکفیر و وهابیت است.

وی با بیان اینکه بیش از 30 نفر در جزیره خارگ خواهان حضور به عنوان مدافع حرم هستند گفت: هیچ کشوری جرات دست‌درازی به جمهوری اسلامی ایران را ندارد، ایران اسلامی هم‌اکنون جزیره ثبات منطقه پر هیاهو خاورمیانه است

فرمانده سپاه جزیره خارگ با بیان اینکه امروز سالگرد حمله عراق به جزیره خارگ است تصریح کرد: ساکنان جزیره خارگ با رشادت‌های خود در 8 سال جنگ تحمیلی به عنوان نماد مقاومت و ایستادگی نام گرفت و اکنون خارگ هیچگاه دست از مقاومت بر نمی‌دارد.

سرهنگ دانش‌آموز افزود: از اهالی شریف جزیره خارگ در تاریخ ایران اسلامی همیشه بعنوان مردمانی خدوم و مقاوم یاد می‌شود، خارگ و اهالی شریف آن هیچ‌وقت دست از مقاومت بر نمی‌دارد.

انتهای پیام/

.

منبع :

ساکنان جزیره خارگ هیچ گاه دست از دفاع برنمی دارند - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
تبلیغات