آقای حجتی! درباره محصولات تراریخته وارداتی بدون ضابطه توضیح دهید - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آقای حجتی! درباره محصولات تراریخته وارداتی بدون ضابطه توضیح دهید - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,آقای, حجتی, درباره,[categoriy]

آکاایران: آقای حجتی! درباره محصولات تراریخته وارداتی فاقد ضابطه توضیح دهید

آکاایران: نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: آقای حجتی باید درباره واردات محصولات تراریخته که فاقد ضابطه وارد می شود و سلامت مردم را به خطر انداخته است توضیحاتی بدهد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه، 25 مرداد) در جریان بررسی صلاحیت وزاری پیشنهادی و در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: مدیریت بازار یکی از وظایف این وزارتخانه است و تولید و بازار فروش محصولات کشاورزی امروز دچار آشفتگی خاصی است که در 4 سال گذشته اقدام مناسبی برای ساماندهی آن انجام نگرفته است.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: وزارت جهاد کشاورزی هیچ برنامه‌ای برای خرید تضمینی سایر محصولات کشاورزی به جز گندم ندارد، به طور مثال سیب‌زمینی در دست کشاورزان اردبیلی در برخی مواقع مانده و حتی کیلویی 50 تومان هم خریدار ندارد.

بدری با اعلام این که 15 هزار تن واردات پنبه در سال داریم، ادامه داد: به دلیل برخی بی‌تدبیری‌ها امروز یکی از کارخانه‌های در اردبیل از یکی از کشورهای آسیای میانه پنبه وارد می‌کند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان این که با برخی بی‌تدبیری‌ها برخی از محصولات کشاورزی در دست کشاورزان می‌ماند، افزود: برای صادرات محصولات کشاورزی برنامه‌ای نداریم که آقای حجتی باید در این مورد توضیح دهد.

وی با اعلام این که به دلیل رانت به برخی از افراد اجازه واردات محصولات کشاورزی داده می‌شود گفت: به طور مثال در تقریبا سال نو تعرفه 7 قلم محصولات کشاورزی پایین آمد که این جای سوال از آقای وزیر پیشنهادی دارد که چرا اینگونه شد.

بدری ادامه داد: آقای حجتی باید درباره واردات محصولات تراریخته که فاقد ضابطه وارد می‌شود و سلامت مردم را به خطر انداخته است توضیحاتی بدهد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مصرف بی‌رویه کود شیمیایی در محصولات کشاورزی خاطر نشان کرد: آقای وزیر جهاد کشاورزی باید در این مورد توضیح بدهد و به طور نمونه می‌توانم بگویم امروز اردبیل به قطب سرطان معده و روده در کشور تشکیل شده که این به دلیل وضعیت نامناسب امنیت غذایی در کشور است.

انتهای پیام/

.

منبع :

آقای حجتی! درباره محصولات تراریخته وارداتی بدون ضابطه توضیح دهید - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات