انتشار گاز مونوکسید کربن در سراوان ۲ کشته و ۹ مصدوم برجای گذاشت - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتشار گاز مونوکسید کربن در سراوان ۲ کشته و ۹ مصدوم برجای گذاشت - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انتشار گاز مونوکسید کربن در سراوان ۲ کشته و ۹ مصدوم برجای گذاشت - Tasnim
,انتشار, گاز, مونوکسید,[categoriy]

آکاایران: انتشار گاز مونوکسید کربن در سراوان ۲ کشته و ۹ مصدوم برجای گذاشت

آکاایران: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: انتشار گاز در روستای "آسپیچ" از توابع شهرستان سراوان ۲ کشته و ۹ مصدوم بر جای گذاشت.

فریبرز راشدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: انتشار گاز در روستای "آسپیچ" از توابع شهرستان سراوان 2 کشته و 9 مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش آکاایران: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تشریح جزئیات این خبر گفت: این حادثه ساعت 9 و 22 دقیقه صبح امروز رخ داده و مصدومین با 5 دستگاه آمبولانس به بیمارستان "رازی" سراوان منتقل شده‌اند.

وی ادامه داد: روشن بودن خودروی یکی از ساکنین در پارکینگ منزلش و انتشار گاز مونوکسید کربن خروجی از اگزوز خودرو عامل اصلی این حادثه بوده است.

به گزارش تسنیم به گفته همسایه‌های محل حادثه مالک خودرو با هدف آب‌بندی شدن خودروی نوین خود خودرو را تا صبح روشن گذاشته که متاسفانه منجر به وقوع این حادثه شده است.

انتهای پیام/

.

منبع :

انتشار گاز مونوکسید کربن در سراوان ۲ کشته و ۹ مصدوم برجای گذاشت - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات