.

افتتاح مدرسه خیرساز با ۱۵ کلاس درس در تهران - Tasnim -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افتتاح مدرسه خیرساز با ۱۵ کلاس درس در تهران - Tasnim ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

افتتاح مدرسه خیرساز با ۱۵ کلاس درس در تهران - Tasnim
,افتتاح, مدرسه, خیرساز,[categoriy]

آکاایران: افتتاح مدرسه خیرساز با ۱۵ کلاس درس در تهران

آکاایران: دبستان آرمینه مصلی نژاد با ۱۵ کلاس درس امروز در منطقه ۶ تهران افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امروز 27 آذر ‌دبستان آرمینه مصلی‌نژاد واقع در منطقه 6 توسط مسئولان وزارت آموزش و پرورش و خیر مدرسه‌ساز عباس مصلی‌نژاد افتتاح شد.

به گزارش آکاایران: این مدرسه دارای ١٥ کلاس مجهز با ظرفیت ‌٤� � دانش‌آموز در مساحت ٥ هزار متر مربع است که توسط خیر مدرسه‌ساز عباس مصلی‌نژاد با صرف هزینه 5 میلیارد تومان ساخته شده است.

این مدرسه دارای آزمایشگاه فیزیک، آزمایشگاه شیمی، ورزشگاه ٣٣� متر مربعی، حیاط سرپوشیده، ١٥ تخته هوشمند، آمفی‌تئاتر ٢� � نفری است.

در این‌ افتتاحیه؛‍ محمد‌تقی نظرپور گفت: معماری مدارس باید همسو با پیشرفت تکنولوژی باشد، چرا که نوع معماری مدارس می‌تواند در سلامت و نشاط دانش‌آموزان‌تاثیرگذار است.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: در حال حاضر، تعداد 48 مدرسه ماندگار در سطح کشور دارای شاخصه‌های مدارس ماندگار هستند مسلماً این امر زیبنده نظام آموزشی این کشور نیست.

انتهای پیام/

.

منبع :

افتتاح مدرسه خیرساز با ۱۵ کلاس درس در تهران - Tasnim گردآوری توسط بخش تسنیم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات